BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

SoEco Konjac Sponge  (Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis) SoEco Konjac Sponge  (Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis) SoEco Konjac Sponge  (Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis)
SoEco Konjac Sponge  (Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis)SoEco Konjac Sponge  (Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis)
SoEco

Konjac Sponge

Aksesuāri
1 gab
6,99 €

Produkta apraksts

SoEco Konjac Sponge

(Maigi attīrošs sejas mazgāšanas sūklis)


SoEco Konjac Sponge 100% dabīgas sastāvdaļas. Izgatavots no augu izcelsmes šķiedrām un konjaka auga šķiedrām. Dermatoloģiski testēts. Sniedziet savai ādai labāku attīrīšanu - vienkārši samitriniet sūkli un pagaidiet līdz tas kļūst mīksts. Ieklājiet nelielu daudzumu sejas mazgāšanas līdzekļa un apļveida kustībām nomazgājiet seju, kaklu un dekoltē. Lieliski attīra ādu no netīrumiem, sebuma un make-up. Sūklis ir pietiekami maigs, lai to varētu izmantot gan rītos, gan vakaros. Labākam rezultātam izmantojat sūkli ikdienā. Pēc katras lietošanas noskalojiet un atstājiet dabīgi izžūt. Nomainiet ik pēc 1-3 mēnešiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi