Sienna X Professional Sleep Tinted Self Tan Lotion Medium-Deep  (Paštonējošs losjons tumšam iedeguma Sienna X Professional Sleep Tinted Self Tan Lotion Medium-Deep  (Paštonējošs losjons tumšam iedeguma
Sienna X Professional

Sleep Tinted Self Tan Lotion Medium-Deep

Paštonējošais krēms/putas
Dāvana
Dāvana! Si bezmaksas paraudziņi

Svētdien, 07.06., iepērkoties Douglas.lv, sūtījumam virs 49,99 EUR klāt saņem 3 dažādus SI aromātu paraudziņus. 

*Akcija spēkā tikai 07.06.2020. 

200 ml 14 € par 100 ml
27,99 €

Produkta apraksts

Sienna X Professional Sleep Tinted Self Tan Lotion Medium-Deep

(Paštonējošs losjons tumšam iedegumam)


Sienna X Professional Sleep Tinted Self Tan Lotion Medium-Deep var lietot sejai un ķermenim. Mums patīk „brīvdienu skaists iedegums‘‘, ko sniedz šis losjons. Produkta zīda tekstūra, kas bagātināta ar klinģerītēm un zaļās tējas ekstraktiem, savukārt citrona miziņa uzlabos ādas mikrocirkulāciju un mazinās celulītu. Izbaudiet dabīgu iedegumu, ik dienas. Produkts ir tumšs pēc krāsas, lai Jūs redzat kur tas ir uzklāts.

  • Attīstās 8 stundas
  • Noturība 5-7 dienas
  • Draudzīgs Vegāniem
  • Pret celulīta formula

“Ķermeņa skaistumam… tas attīstās, kamēr Jūs saldi guļat, un no rīta pamostoties, izskatās kā būtu atpūtušies dienvidu  salās”. 

LIETOŠANA


Uzklājiet produktu vienmērīgi, lietojiet gumijas un/vai kokvilnas cimdiņu. Krāsu gids norādīs, kur produkts ir uzklāts. Profesionālam rezultātam lietojiet skaistuma balzāmu sausākās vietās: rokām, plaukstām, ceļgaļiem, potītēm, elkoņiem un sejai. Pēc iedarbības laika (8 stundām), noskalojiet produktu dušā, tiklīdz ūdens kļūs dzidrs. Mitriniet ādu katru dienu.

Padomi labākam rezultātam:

1. Dienu iepriekš veiciet ķermeņa pīlingu, tas atbrīvos ādu no atmirušām šūnām un kļūs par  lielisku pamatu skaistam iedegumam.

2. Ilgākam rezultātam, mitriniet ādu katru dienu.

3. Nevainojamam iedeguma rezultātam losjonu uzklājiet  ar Sienna X samta cimdiņu, iemasējot produktu apaļveida kustībām.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi