BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist  (Mirdzuma sprejs) Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist  (Mirdzuma sprejs)
Sienna X Professional

Skin Finish Illuminating Mist

Ķermeņa sprejs
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
100 ml 19 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist

(Mirdzuma sprejs)


Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist mirdzuma sprejs, kas acumirklī atdzīvinās ādas toni, sniedzot nevainojamu rezultātu. Piemērots  sejai un ķermenim. Sienna X mirdzuma sprejs sejai un ķermenim bagāta ar mitrinošām sastāvdaļām, antioksidantiem  un zaļo tēju, kas atjauno mitruma līmeni ādā. Izveidots no gaismu atstarojoša bronzas pigmenta, kas sniedz ādai 3D mirdzumu. Āda iegūst ne tikai dabīgi skaistu mirdzumu, bet arī tiek dziļi  mitrināta!

  • Atjauno ādas mitruma līmeni
  • Antioksidanti, mitrinošās sastāvdaļas
  • Gaismu atstarojošie pigmenti

LIETOŠANA


Pirms lietošanas labi sakratiet produktu. Izpūšat produktu 30 cm attālumā no sejas un ķermeņa. Intensīvākam rezultātam, ļaujiet produktam nožūt, un atkārtojiet procedūru. Labākam rezultātam lietojiet spreju pirms make-up, kā bāzi, un vēlreiz pēc make-up uzklāšanas. Piemērots lietošanai visam ķermenim.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi