Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist  (Mirdzuma sprejs) Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist  (Mirdzuma sprejs)
Sienna X Professional

Skin Finish Illuminating Mist

Ķermeņa sprejs
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Estée Lauder pārsteiguma dāvana 24.09.

Iegādājoties JEBKURUS produktus e-veikalā Douglas 50 EUR vērtībā un vairāk 24.09., DĀVANĀ saņem pārsteiguma dāvanu no Estée Lauder.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI 24.09. ***TIKAI E-VEIKALĀ

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama
100 ml 19 € par 100 ml
18,99 €

Produkta apraksts

Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist

(Mirdzuma sprejs)


Sienna X Professional Skin Finish Illuminating Mist mirdzuma sprejs, kas acumirklī atdzīvinās ādas toni, sniedzot nevainojamu rezultātu. Piemērots  sejai un ķermenim. Sienna X mirdzuma sprejs sejai un ķermenim bagāta ar mitrinošām sastāvdaļām, antioksidantiem  un zaļo tēju, kas atjauno mitruma līmeni ādā. Izveidots no gaismu atstarojoša bronzas pigmenta, kas sniedz ādai 3D mirdzumu. Āda iegūst ne tikai dabīgi skaistu mirdzumu, bet arī tiek dziļi  mitrināta!

  • Atjauno ādas mitruma līmeni
  • Antioksidanti, mitrinošās sastāvdaļas
  • Gaismu atstarojošie pigmenti

LIETOŠANA


Pirms lietošanas labi sakratiet produktu. Izpūšat produktu 30 cm attālumā no sejas un ķermeņa. Intensīvākam rezultātam, ļaujiet produktam nožūt, un atkārtojiet procedūru. Labākam rezultātam lietojiet spreju pirms make-up, kā bāzi, un vēlreiz pēc make-up uzklāšanas. Piemērots lietošanai visam ķermenim.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi