Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher  (Attīrošs līdzeklis sejai) Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher  (Attīrošs līdzeklis sejai) Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher  (Attīrošs līdzeklis sejai)
Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher  (Attīrošs līdzeklis sejai)Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher  (Attīrošs līdzeklis sejai)
Shiseido

Waso Soft + Cushy Polisher

Attīrīšanas līdzekļi
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
75 ml 51 € par 100 ml
38,49 €

Produkta apraksts

Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher

(Attīrošs līdzeklis sejai)


Shiseido Waso Soft + Cushy Polisher maigs, krēmveida attīrošs līdzeklis, satur soju, kas padara ādu svaigu un gludu. Augu izcelsmes granulas putotā, tofu tekstūrai līdzīgā formulā. Maigi attīra ādu no atmirušām ādas šūnām un aizsprostotām porām sniedzot ādai svaigu izskatu un gludas ādas sajūtu. Galvenais ieguvums: atsvaidzina un gluda āda. Sastāvā ietilpst: Tofu, kas ir sojas pupiņu produkts. Lecitīns, ko satur soja, ir arī šūnu membrānas sienu sastāvā. Tas var palīdzēt izlīdzināt ādu un uzlabot tās stāvokli. Viegls un dzidrs aromāts, apvienojot elegantu ziedu buķeti ar svaigām ūdens, augļu un koka muskusa notīm. Aromātam piemīt spēja novērst nogurumu un pastiprināt koncentrēšanās spēju, palielināt motivāciju un enerģiju. Mazina visas negatīvās emocijas, kuras ietekmē ikdienas darbības: darbs, mācības vai emocionāli pārdzīvojumi ... Piemērots visu tipu ādai, arī jutīgai, raupjai, blāvai un nogurušai. Ikviens WASO produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts un nav komedogēns, kas nozīmē, ka tas novērš poru nosprostošanos. Nesatur parabēnus. Nesatur minerāleļļas. 

LIETOŠANA


Pēc ādas attīrīšanas, lietot aptuveni ķiršu lieluma produkta daudzumu uz pirkstu galiņiem un uzklāt produktu uz sejas ādas, izvairoties no mutes un acu zonas. Vieglām, apļveida kustībām, iemasēt produktu sejas ādā un tad noskalot to ar aukstu vai remdenu ūdeni. Rekomendējamais lietošanas biežums – 1-2 reizes nedēļā.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi