BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Micro Liner Ink  (Acu zīmulis) Shiseido Micro Liner Ink  (Acu zīmulis) Shiseido Micro Liner Ink  (Acu zīmulis) Shiseido Micro Liner Ink  (Acu zīmulis) Shiseido Micro Liner Ink  (Acu zīmulis)
Shiseido

Micro Liner Ink

Acu zīmulis/kontūra
Dāvana
Dāvana! Shiseido somiņa ar miniatūrām

Iegādājoties Shiseido produktus 105 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem Shiseido kosmētikas somiņu ar 5 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 08.04.-30.04.2021.

Dāvana! Douglas make-up removing gentle bi-phase 30ml

TIKAI ŠODIEN! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 39,99 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Douglas make-up removing gentle bi-phase  - divu posmu kosmētikas noņēmēju (30ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.04.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
01 1.00 gab.
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Micro Liner Ink

(Acu zīmulis)


Shiseido Micro Liner Ink šis vienkārši lietojamais laineris ar košu pigmentu nodrošina piesātinātu, matētu, ilgnoturīgu toni. Ļoti vieglas tekstūras tintes zīmulī izmantota Thermo-Sensory tehnoloģijas, kas nodrošina, ka, saskaroties ar ādu, šī formula pārveidojas no cietas par šķidru, radot elastīgu, ūdensnoturīgu plēvīti ar 24 stundu noturību. Pateicoties tā ļoti smalkajam diametram, šo jaunās paaudzes zīmuli var izmantot ar ievērojamu precizitāti, punktojot starp skropstām vai vienas līnijas veidā gar acīm. Šis īpaši smalkais laineris iespaidojies no sumi tintes kociņiem, ko izmanto tradicionālajā Japānas kaligrāfijā. Līdzīgi kā bagātīgo, necaurspīdīgo šķidrumu, ko shodo meistari ir klājuši uz papīra gadsimtiem ilgi, šī unikālā formula nemanāmi saplūst ar skropstu līniju maigam vai satriecošam efektam.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi