BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša) Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša) Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša) Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša) Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša) Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša)
Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša)Shiseido ControlledChaos MascaraInk   (Kuplinoša skropstu tuša)
Shiseido

ControlledChaos MascaraInk

Skropstu tuša
Dāvana
Dāvana! Shiseido somiņa ar miniatūrām

Iegādājoties Shiseido produktus 105 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem Shiseido kosmētikas somiņu ar 5 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 08.04.-30.04.2021.

Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
01 Black Pulse 11.50 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido ControlledChaos MascaraInk 

(Kuplinoša skropstu tuša)


Shiseido ControlledChaos MascaraInk pārdroši, spilgti toņi savienoti ar nevainojamu pakāpenisku apjoma palielināšanu. Šī inovatīvā formula – jaunākais tušu kolekcijas papildinājums – līdzsvaro enerģiju un mieru, pārmērību un atturību, haosu un kārtību ar meistarisku precizitāti un izcilu kontroli. Izliektie (memory flex) sariņi saglabā tušas birstītes vienotību un tādējādi saglabā stingrumu visu skropstu tušas lietošanas laiku. Katrs no šīm ķemmes formas sariņiem satur piecus rezervuārus, kuros ir optimāls produkta daudzums, kas nodrošina biezas, izvērstas skropsta un ātrāku apjoma iegūšanu. Inovatīvajam birstītes dizainam ar divām ieliektām sānu malām, lai palīdzētu iegūt apjomu, un divām plakanām sānu malām papildus skropstu izliekumam ir nozīmīga loma, lai radītu nevainojami gludu, spilgtu rezultātu. Šī vieglā formula ir pieejama četros spilgtos, piesātinātos toņos un tā satur patentētu cieto un mīksto vasku kombināciju, lai iegūtu ideālu līdzsvarotu struktūru, elastību un gludu klājumu. Īpaši aizsargplēvīti veidojošie elementi un polimēri nodrošina šīs piesātināti pigmentētās formulas noturību uz skropstām 24 stundas, neizsmērējoties, nesalipinot un nebirstot. Oftalmoloģiski pārbaudīta.  

 

Atsauksmes

Tuša ir lieliska. Mamma ir sajūsmā.
Annija 2021-04-17 17:48
Rakstīt atsauksmi