E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VI 8:00-17:00)

Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate  (Sejas koncentrāts vīrietim) Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate  (Sejas koncentrāts vīrietim) Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate  (Sejas koncentrāts vīrietim) -20%
Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate  (Sejas koncentrāts vīrietim)Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate  (Sejas koncentrāts vīrietim)
Shiseido

Men Ultimune Power Infusing Concentrate

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Shiseido Men Total Revitalizer Eye 5ml

Iegādājoties jebkuru Shiseido Men produktu, DĀVANĀ saņem acu krēma miniatūru - Total Revitalizer Eye Cream 5ml

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.06.-26.09.2021.

Dāvana! Shiseido kosmētikas somiņa un GINZA EDP miniatūra 10ml

Iegādājoties Shiseido produktus 90 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem Shiseido elegantu somiņu un jaunā aromāta GINZA EDP miniatūru (10ml)

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 30.08.-26.09.2021.

Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Biotherm paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Biotherm!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 10.09.-19.09.2021.

30 ml 205 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-09-13
līdz 2021-09-26
61,59 € 76,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate

(Sejas koncentrāts vīrietim)


Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate mūsdienīga ādas kopšana, kas vērsta uz vīriešu ādas 3 visvājākām vietām, sniedzot veselīgu, enerģisku un pārliecinātu izskatu. Shiseido Men Ultimune koncentrējas uz ādas iekšējo aizsargspēju, antioksidatīvo spēju un izturību pret bojājumiem, izmantojot Shiseido ekspertu pētījumus. Multi-defensive serums atdzīvina ādu ar noguruma pazīmēm un novērš novecošanās pazīmes, iegūstot veselīgu enerģisku ādas izskatu. Tas redzami uzlabo smalkās līnijas, ādas raupjumu un sausumu, nodrošinot 32 stundu hidratāciju (instrumentālais tests veikts 20 personām). Shiseido ir identificējis vīriešu ādas 3 vājās vietas, uz kurām ir vērsta produkta iedarbība ar Triple TSUBAKI TECHNOLOGY ™ palīdzību, kuras sastāvā ir Japānas kamēlijas auga ekstrakti. Izmantotie ekstrakti iegūti no Japānas kamēlijas lapām, ziediem un sēklām. Shiseido Men Ultimune kopj vīriešu ādu un vairo pārliecību. Uzlabojot ādas stāvokli, Jums pieder nākotne.  

LIETOŠANA


Produkts jālieto pēc sejas mazgāšanas vai skūšanās. Ja nepieciešams, pirms tam var lietot losjonu. Seruma divas dozatora devas ar plaukstu uzklājiet uz sejas.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi