Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid   (Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds) Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid   (Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds) Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid   (Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds) -20%
Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid   (Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds)Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid   (Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds)
Shiseido

Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid

Sejas krēms-fluīds
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
100 ml 46 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-09-13
līdz 2021-09-26
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid 

(Vieglas tekstūras mitrinošs fluīds)


Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid vieglā emulsija, kas nekavējoties uzsūcas un kurai piemīt mitrinoša iedarbība, uzmundrina ādu. Produkts pastiprina ādas revitalizācijas spēju un uztur optimālu mitruma līdzsvaru. Tas arī redzami samazina smalkās līnijas, ādas blāvumu un sausumu, vienlaikus nodrošinot 32 stundu hidratāciju (instrumentālais tests veikts 20 dalībniekiem). Produkts papildus darbojas kā acu krēms. Pēc lietošanas, āda jūtas mitrināta un atjaunota ar enerģiju. Energizing Moisturizer sastāvā ir izmantots Japānas augs - kamēlija, kurai piemīt antioksidanta īpašības (testēts in vitro). Gēls uz ūdens bāzes - šī produkta lietošana nodrošina svaigu un ļoti mitrinātu ādas tekstūru, vienlaikus neradot taukainību un lipīgumu. Gēla tīkls sabrūk saskarē ar ādu, atbrīvojot mitrumu, kas viegli iesūcas ādas virsmā.

LIETOŠANA


Plaukstā iespiediet divas dozatora devas produkta (apmēram 1 ml), pēc tam uzmanīgi un vienmērīgi uzklājiet uz sejas ādas pēc mazgāšanas vai skūšanās. Ja nepieciešams, pirms produkta ieteicams lietot Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate. Var lietot arī acu zonā.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi