Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment 15 ml  (Acu krēms)
Shiseido

Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment 15 ml  (Acu krēms)
15 ml 81 € 540 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment 15 ml

(Acu krēms)


Krēms piemērots jebkura vecuma sievietēm, kas vēlas acu zonu bez tumšiem lokiem, pietūkuma un krunciņām. Glow Revival produktu acu zonai lieto no rītiem un vakaros, lai iegūtu revitalizētu, starojošu un jaunavīgu acu zonu.

Glow Revival produktu acu zonai uzlabo ādas stāvokli ar RenoCycle sistēmu, kas nodrošina labāku šūnu atjaunošanos.

Tas mazina pietūkumu, tumšos lokus, krunciņas un nevienmērīgu ādas toni acu zonā, pateicoties sastāvā ietilpstošajai Multi-Capisolve1124 tehnoloģijai, TXG Kompleksam un Vilkābeles ekstraktam un gamma orizanolam. Super Bio-Hialuronskābe mitrina ādu 24 stundas.

Papildus - Kailsēkles sēklu ekstrakts (Coix seed extract), pateicoties savām drenējošām īpašībām, samazina pietūkumu. 

Lielākam efektam, iesakāms lietot īpašo krēma uzgali – aplikatoru. Kassa aplikatora ideja radusies no tradicionālās Ķīniešu masāžas, un tā ir veidota, lai iegūtu maksimālu efektu. Kassa masāža, kas īpaši radīta Glow Revival produktam acu zonai, apvieno Rietumu masāžas elementus (kas iedarbojas uz muskuļiem) ar tradicionālo kassa masāžas tehniku (kas stimulē akupresūras punktus, kā arī enerģiju un šķidruma plūsmu).  

 REZULTĀTS


  • Acu kontūra ir revitalizēta
  • Samazinās tumšie loki acu zonā
  • Izzūd pietūkums acu zonā
  • Samazinās sīkās līnijas
  • Āda nekavējoties tiek mitrināta. Tā kļūst maiga un gluda. 

Douglas Blogs | Testējam Bio - Perfomance jaunos produktus

TESTĒJAM: SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL SEJAS UN ACU KRĒMI

Japāņu zīmols Shiseido iepriecina ar inovatīviem risinājumiem skaistumkopšanas jautājumos jau 140 gadus, apvienojot Austrumu gudrības ar Rietumu zinātnes sasniegumiem. 

Pazīstamajam serumam Shiseido Bio-Performance Glow Revival Serum ir pievienojušies divi jauni produkti: sejas krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream un acu krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment.

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream krēms ir piemērots jebkura vecuma sievietēm, kuras vēlas iegūt nevainojamu sejas ādu. Es noteikti esmu šajā kategorijā, tāpēc ar lielu entuziasmu ķēros klāt tā testēšanai. Maigi rozā krēmam ir patīkama tekstūra - tas viegli klājas un ātri iesūcas āda. Smarža šķita nedaudz neierasta, bet man personīgi patika. Lietoju to gan no rīta, gan vakarā uz attīrītas sejas ādas. No rītiem, kad krēms bija iesūcies, klāju make-up, nelietojot papildus praimeri, un varu teikt, ka grims lieliski izskatījās un turējās visas dienas garumā. Uzreiz pēc krēma uzklāšanas jutu, ka āda tiek mitrināta. Pāris dienu laikā sausie plankumiņi uz pieres bija pazuduši pavisam, kas mani bezgalīgi iepriecināja, jo iepriekš neviens krēms nespēja ar tiem tikt galā. Pēc pāris nedēļu lietošanas, apsārtums uz vaigiem un ap degunu gandrīz pazuda un samazinājās arī poras. Kopumā sejas ādas tonis kļuva vienmērīgāks un starojošāks - tieši kā solīts aprakstā.

Acu krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment tāpat kā dienas krēms, ir piemērots jebkura vecuma sievietēm. Tas ļauj iegūt acu zonu bez tumšiem lokiem, pietūkuma un krunciņām. Tūbiņai ir īpašs uzgalis - Kassa aplikators. Tas apvieno Rietumu masāžas elementus, kuri iedarbojas uz muskuļiem, ar tradicionālo Kassa masāžas tehniku, kura stimulē akupresūras punktus, kā arī enerģiju un šķidruma plūsmu. Lietoju acu krēmu no rītiem un vakaros, izmantojot arī Kassa aplikatoru masāžai. Man nekad nav bijušas problēmas ar pietūkumu, bet tumšie loki gan nepatīkami atgādina par sevi. Pāris nedēļu laikā tie acīmredzami samazinājās un āda acu zonā jutās labi mitrināta un gluda. 

Vairāk lasi Douglas Blogā.