BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Rituals Namasté Anti-Aging Day Cream Refill   (Dienas krēms) Rituals Namaste Anti-Aging Day Cream Refill   (Dienas krēms) Rituals Namaste Anti-Aging Day Cream Refill   (Dienas krēms)
Rituals Namaste Anti-Aging Day Cream Refill   (Dienas krēms)Rituals Namaste Anti-Aging Day Cream Refill   (Dienas krēms)
Rituals

Namaste Anti-Aging Day Cream Refill

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Nobriedušai ādai
50 ml 62 € par 100 ml
30,99 €

Produkta apraksts

Rituals Namaste Anti-Aging Day Cream Refill 

(Dienas krēms)


Izrādi cieņu pret dabu un ādu, izmantojot šo ekoloģiski šiko dienas novecošanas krēma uzpildi no The Ritual of Namaste. Tā lieliski iederas greznajā trauciņā un satur to pašu lielisko formulu ādas atdzīvināšanai, veicinot tās mirdzumu ar dabīgām sastāvdaļām, piemēram, safrāna ziedu un svēto lotosu. Tas palīdz manāmi samazināt sīko rievu parādīšanos, uzlabo ādas elastību un aizsargā pret brīvo radikāļu negatīvo ietekmi. Kāds ir rezultāts? Āda, kas ir maigāka, elastīgāka un izskatās jaunāka.Viegls pretnovecošanas dienas krēms, kas atdzīvina ādu, veicina mirdzumu un palīdz samazināt sīko rievu parādīšanos.Vieglais dienas krēms palīdz ādai atgūt mirdzumu. Tas palīdz redzami samazināt sīko rievu parādīšanos, uzlabo ādas elastību un aizsargā ādu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes. Āda kļūst mīkstāka un nomierināta, manāmi tvirtāka un atjaunota. Rezultātā tiek iegūta skaista, gluda un mirdzoša āda. Atjauno ādas jauneklīgo mirdzumu. Ritual of Namasté Glow līnija sastāv no pretnovecošanas ādas formulām, kas īpaši izstrādātas cīņai ar pirmajām novecošanas pazīmēm. Formulas ir bagātinātas ar safrāna ziedu un svēto lotosu. Tīrības, skaistuma un gudrības simbols svētais lotoss, ir pazīstams ar savām nomierinošajām un kopjošajām īpašībām. Austrumu sarkanais zelts safrāna zieds, ir pazīstams ar savām antioksidanta un pretgrumbu īpašībām. Šī kombinācija palīdz atjaunot ādu, radot spilgtu un starojošu ādas mirdzumu.Visiem ādas tipiem ar pirmajām novecošanas pazīmēm.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi