REXALINE Derma – Eye ContourREXALINE Derma – Eye Contour
REXALINE

Derma – Eye Contour

Krēms ādai ap acīm
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Jutīgai ādai, Visiem ādas tipiem
15 ml 207 € par 100 ml
30,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
Akcija! 10 EUR atlaide pirkumam virs 49 EUR TIKAI LIETOTNĒ 10 EUR* ATLAIDE PIRKUMIEM VIRS 49 EUR 02.-03.2023. *Atlaides nesummējas un neattiecas uz The Ordinary, Sisley, Tom Ford, La Mer, Dior, Balmain, Giorgio Armani Beauty zīmoliem un dāvanu kartēm. 02.10.-03.10.2023.

Produkta apraksts

REXALINE Derma – Eye Contour

(Mitrinošs acu zonas krēms, kas nomierina ādu un novērš nogurumu)


Šis acu zonas krēms ir formulēts jutīgai ādai, balstoties uz skaistumkopšanas izpētes rezultātiem. Šis krēms likvidē tumšos riņķus un maisiņus zem acīm, tas mitrina un stimulē asins mikrocirkulāciju, baro un labo šo jutīgo zonu ap acīm, kurā tik ātri parādās pirmās noguruma pazīmes. Tūlītēji: jutīgais tehnoloģiskais komplekss, kas sastāv no hialuronskābes pāra un ir bagātināts ar bioloģiski pārnēsātām aminoskābēm (uz auzu bāzes), mazina ādas jutīgumu (kairinājums, sārtums u.c.) un sniedz nesalīdzināma komforta sajūtu. Ilgtermiņā tiek izlīdzinātas krunciņas un smalkās līnijas. Tiek mazināti tumšie riņķi un maisiņi zem acīm. Skatiens vairs neizskatīsies noguris un atgūst mirdzumu. Šī acu zonas krēma tekstūra ir viegla un ātri absorbējas, tā ir hipoalergēna un nesatur parabēnus, silikonus vai alkoholu. Neatkarīgās laboratorijās veikti gatavā produkta klīniskie testi: MITRINĀŠANA: [+120%](1) NOGURUMA NOVĒRŠANA: [76%](2) ĀDAS NOMIERINĀŠANA: [90%](2)

(1) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 10 sievietēm uz 15 minūtēm.
(2) Pašnovērtēšanas tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 30 sievietēm uz 28 dienām.

LIETOŠANA


Uzklājiet nelielā daudzumā no rīta un vakarā uz visas zonas ap acīm, viegli papliķējiet ar pirkstu no acu iekšējā kaktiņa līdz ārējam kaktiņam. Lai uzlabotu efektivitāti, lietojiet kombinācijā ar Rexaline Derma diapazona produktiem – koriģējošo serumu un komforta krēmu. Lietošanas brīdinājumi: lietot tikai ārīgi. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Produkts jālieto tikai stingri saskaņā ar norādītajiem lietošanas veidiem. Pretējā gadījumā Id beauty neuzņemas nekādu atbildību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!