Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider

Giglio di Firenze Luxury Edition

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Pačūlija, Ciedrs, Bergamote, Apelsīna ziedi, Neroli
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Pineider Giglio di Firenze Luxury Edition Katrīna Mediči (Caterina de' Medici) (1519–1589) bija itāļu muižniece, Francijas karaliene no 1547. līdz 1559. gadam, karaļa Henrija II sieva. Katrīnai piemita neparasta personība un šarms, viņa tiek uzskatīta par smaržīgāko dāmu renesansē. Kad viņa pārcēlās uz Franciju, viņa nolēma paņemt līdzi savas Florences smaržas. Giglio di Firenze (Florences lilija) bija viņas mīļākais aromāts, un tas guva neticamus panākumus. Iedvesmojoties no šīs smaržas, Katrīna izveidoja smaržu ar savu identitāti – Acqua della Regina. Pat mūsdienās Florences pilsētas simbols Giglio di Firenze iegūst daudzas nozīmes. Ja ziedu valoda vienmēr ir saistīta ar pozitīvām sievišķības sajūtām, tad sapņos tā ir lojalitātes (vīriešiem) un tīrības (sievietēm) simbols. Giglio di Firenze arī veicina labklājību, jo aromātu veidojošās sastāvdaļas ir izcili bagātīgas. Giglio di Firenze ir ideāls zieds, ko pasniegt lepnai, izsmalcinātai un elegantai sievietei. Tai, ko mēs uzskatām par savu karalieni. Izsmalcināta smarža elegantai un smalkai sievietei. Smarža atklāj sevi pamazām, noburot jūs uz visiem laikiem. Sulīgās bergamotes un dzeltenā mandarīna citrusaugļu notis bagātina zaļās un pikantās kalmes un neroli notis. Florences lilijas akcentē ziedu sirds toni, kuru nobeidz oriģināls oranžo ziedu un heliotropa savienojums. Pamatnots ir perfekta pačūlijas, muskusa un Virdžīnijas ciedra (Virgin cedar) alķīmija, ko papildina Madagaskaras vaniļas pieskāriens. Iepakojuma kastīte ir balta lādīte, kas izgatavota no lakota koka. Iekšpuse ir izklāta ar augstas kvalitātes melno samtu. Kastītes iekšējā daļa ir izņemama, izsmalcināta un izkopta. Ideja ir tāda, ka tā tiks izmantota arī citiem mērķiem (piemēram, kā dārglietu lādīte). Priekšpusē ir magnētiska zeltīta metāla plāksne, kas nodrošina kastītes aizvēršanu. Kastītes augšpusē ir garantijas marķējums ar zīmogvaska slēgumu, lai atgādinātu seno sūtījuma aploksnes aizvēršanas metodi.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Mandarīns Kalme Neroli
Bergomote Dzeltenais mandarīns Kalme Neroli

Sirds notis


Florences lilija Apelsīna ziedi         Heliotrope
Florences lilija Apelsīna ziedi         Heliotrope

Pamata notis


Pačūlija Virdžīnijas ciedrs   Muskuss Vaniļa
Pačūlija Virdžīnijas ciedrs   Muskuss Vanilīns

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/