Pearl Drops Lasting FlawlessPearl Drops Lasting Flawless
PEARL DROPS

Lasting Flawless

Zobu pasta
KAM: Sievietei, Vīrietim, Unisex
75 ml 7,99 € par 100 ml
5,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Pearl Drops Lasting Flawless

(Noturīga rezultāta balinoša zobupasta)


Vairāk nekā 50 gadu balināšanas inovācijas. Uzlabojiet savu smaidu ar mūsu jaunāko jauninājumu, kas balina tikai 3 dienās un nodrošina nebeidzamu spīdumu, izmantojot mūsu šķidrā kalcija tehnoloģiju. Piparmētru pasta nodrošina izcilu traipu noņemšanu un aizsardzību, lai smaids būtu gaišāks, baltāks un veselīgāks. Klīniski pierādīts un drošs ikdienas lietošanai. Balina zobus 3 dienu laikā. Maiga, neabrazīva pasta. Attīra un aizsargā. Palīdz stiprināt emalju. Ikdienas lietošana.

Lietojiet divas reizes dienā parastās zobu pastas vietā. Piemērots tikai dabīgiem zobiem. Nenorīt. Bērni vecumā no 6 gadiem izmanto zirņa lieluma daudzumu, lai samazinātu norīšanu. Ja uzņemat fluoru no citiem avotiem, konsultējieties ar zobārstu vai ārstu.*ar ikdienas zobu tīrīšanu. Klīniski pierādīts, ka 14 dienu laikā likvidē 100% vairāk traipu nekā parastā zobu pasta.Produkta sastāvs: skatīt uz iepakojuma.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

SODIUM BICARBONATE, PEG-8, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, CALCIUM SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM SACCHARIN, AROMA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM FLUORIDE, PEG/PPG - 116/66 COPOLYMER, CALCIUM PEROXIDE, SILICA, CALCIUM HYDROXIDE, CALCIUM CARBONATE, SODIUM SILICATE, LIMONENE, AQUA, CI 74160, CI 77891. CONTAINS SODIUM FLUORIDE (1360 PPM F)

Atsauksmes

ok
Oksana 2023-01-31 11:08
Prasās vairāk atsvaidzinošo efektu
Ieva 2023-01-27 11:21
Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!