Pearl Drops Instant BoostPearl Drops Instant Boost
PEARL DROPS

Instant Boost

Zobu pasta
KAM: Sievietei, Vīrietim, Unisex
50 ml 8,98 € par 100 ml
Šobrīd nav
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

Pearl Drops Instant Boost

(Tūlītēja efekta balinoša zobupasta)


Zobi uzreiz izskatīsies baltāki! Uzlabojiet un izceliet savu mirdzošo smaidu ar tūlītēju balināšanas efektu un dabiski baltāku smaidu tikai 1 nedēļā. Optiskais balināšanas efekts, Maiga, neabrazīva, Palīdz novērst zobakmens veidošanos, Stiprina emalju, Ikdienas lietošanai.

Lietošanas instrukcija: Izmantojiet parastās zobu pastas vietā. Tīriet 3 reizes dienā 1 nedēļu. Turpiniet lietot divas reizes dienā, lai saglabātu zobu baltumu un spīdumu. Nenorīt. Bērni vecumā no 6 gadiem izmanto zirņa lieluma daudzumu, lai samazinātu norīšanu. Ja uzņemat fluoru no citiem avotiem, konsultējieties ar zobārstu vai ārstu. Rozā krāsa no pastas var īslaicīgi iekrāsot rokas un muti. *Formula satur patērētājiem pārbaudītus optiskos pastiprinātājus, kas nodrošina īslaicīgu efektu. Produkta sastāvs: skatīt uz iepakojuma.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, ALUMINA, SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, PEG-12, AROMA, PERLITE, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, PENTASODIUM TRIPNOSPHATE, ALCOHOL, PENTAPOTASSIUM TRIPHOSPHATE, CELLULOSE GUM, SODIUM SACCHARIN, COCAMIDOPROPY/ BETAINE, MALTODEXTRIN, PEARL POWDER, AMMONIUM LYDROXIDE, LIMONENE, C| 45430, CI 77491, CI 77499, 75470.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi