BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim)Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim)Mercedes Benz The Move Express Yourself (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes-Benz

The Move Express Yourself

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Dzintars, Pačūlija
Dāvana
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

100 ml 68 € par 100 ml
67,99 €
60 ml 90 € par 100 ml
53,99 €

Produkta apraksts

Mercedes Benz The Move Express Yourself

(Tualetes ūdens vīrietim)


2. cēliens - brīvāk nekā jebkad! Tā kā The Move vēršas pie visiem grūti definējamas paaudzes pārstāvjiem, Mercedes-Benz vēlējās iepriecināt mileniaļus ar #SoFresh savu iecienīto smaržu interpretāciju, kas tagad ir kļuvusi par nemitīgi kustīgās paaudzes ikonisko smaržu. Šī vieglākā, svaigākā, ēteriskākā smarža pārņem klasisko aromātu vēl brīvāk kā jebkad. Sāga turpinās ... Pirms gada The Move piesaistīja mileniaļus ar multi-šķautņu aromātu, kas uzrunāja viņu iekšējo Es. 2. cēlienā Mercedes-Benz laiž klajā jaunu šī atkarību izraisošā aromāta versiju, kas galvenokārt iemieso sevī kustību, mainību un brīvību. The Move Express Yourself cilvēks maksimāli izbauda brīvību domāt, kustēties, dejot un piedzīvot dzīvi. Viņš var brīvi ļaut mirdzēt savam patiesajam Es. Viņš var būt tāds, kāds viņš patiesībā ir. Šajā The Move stāsta nodaļā Mercedes-Benz oriģinālo versiju ir pārstrādājis mūsdienu izjūtā. Šoreiz The Move Express Yourself noraida savu intensīvi zilo krāsu, lai dotu vietu ledaini vēsam, īpaši mirdzošām nokrāsām, kas lieliski atspoguļo pašreizējās tendences. Dominiks Ropions , The Move aromāta radītāis, veidoja šo gaisīgo, vieglo oriģināla variāciju. Sākuma notis ir auglīgākas nekā tā priekšgājēja variācijā. Šis neticami mūsdienīgais aromāts atveras ar sprādzienveidīga svaiga gaisa dzirksti. Piparmētru un salvijas notis savijas ar zaļo ābolu un ananāsu, dzintara un pačūlijas notīm. Šis ikoniskais aromāts ir uzreiz atpazīstams -  smaržas, kas uzzied kā oda brīvībai.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Ozons
 • Piparmētra
 • Salvija
Sirds notis

 • Ābols zaļš
 • Ananass
Pamata notis

 • Pačūlija
 • Dzintars

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi