-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

Marvis Jasmine Mint toothpaste  (Zobu pasta ar jasmīna un piparmētras garšu) Marvis Jasmine Mint toothpaste  (Zobu pasta ar jasmīna un piparmētras garšu)
Marvis Jasmine Mint toothpaste  (Zobu pasta ar jasmīna un piparmētras garšu)Marvis Jasmine Mint toothpaste  (Zobu pasta ar jasmīna un piparmētras garšu)
Marvis

Jasmine Mint toothpaste

Zobu pasta
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

25 ml 18 € par 100 ml
4,45 €
75 ml 10 € par 100 ml
7,61 €

Produkta apraksts

Marvis Jasmine Mint toothpaste

(Zobu pasta ar jasmīna un piparmētras garšu)


Marvis ir klasiska zobu pasta: tā tiek ražota izmantojot tradicionālas metodes, kas garantē bagātīgu, krēmīgu tekstūru un tādēļ jo īpaši efektīvu, lai pastiprinātu garšu un nodrošinātu atsvaidzinošu, aizsargājošu un balinošu efektu. Marvis no jauna atklāj priekšstatu, kas ir zobu pasta, pārvēršot ikdienišķu darbību par patiesu dzīves baudījumu, atklājot un izbaudot jaunas garšas sajūtas. Bagātīgā  un spēcīgā piparmētras garša papildināta ar jasmīna noti. Marvis formula garantē: baltus, aizsargātus zobus, svaigu elpu visas dienas garumā. Palīdz novērst zobu bojāšanos un  zobakmens veidošanos.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi