BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mario Badescu Drying Mask  (Sausinoša maska) Mario Badescu Drying Mask  (Sausinoša maska)
Mario Badescu

Drying Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
56 g 39 € par 100 g
21,99 €

Produkta apraksts

Mario Badescu Drying Mask

(Sausinoša maska)


Mario Badescu Drying Mask efektīva maska, kas ir īpaši paredzēta taukainas, problemātiskas ādas attīrīšanai. Sastāvā esošais sērs palīdz mazināt ādas virsmas nepilnības, kā arī atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, kas mēdz veicināt pūtīšu rašanos, tādējādi maska ir neticami efektīvs līdzeklis problemātisko zonu ārstēšanai. Dabiskās minerālvielas, piemēram kaolīns un cinka oksīds, palīdz absorbēt liekās taukvielas, bet kalamīns un gurķu ekstrakts palīdz atvēsināt un nomierināt ādu.

Galvenās priekšrocības:

  • ārstē un sausina uz ādas esošās pūtītes;
  • novērš ādas spīdēšanu un atbrīvo no taukvielām.

Īpašie ieguvumi:

  • var lietot efektīvai pūtīšu ārstēšanai arī uz ķermeņa (piemēram, muguras, krūtīm);
  • īpaši ieteicama taukainai, problemātiskai ādai.

Norādījumi: uzklājiet masku plānā kārtā uz notīrītas sejas ādas problemātiskajās sejas zonās, nelietojiet acu zonai. Nogaidiet 15‒20 minūtes un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni. 2- 3 reizes nedēļā. Lai iegūtu labāku rezultātu, iesakām ādas kopšanu turpināt ar mūsu Special Cucumber Lotion losjonu. Pēc lietošanas uz ķermeņa ieteicams turpināt ar Special Cleansing Lotion “O” losjonu. Lai atjaunotu ādas mitruma līmeni un līdzsvaru, iesakām nākamajā dienā pēc Drying Mask sausinošās maskas lietošanas uzklāt mūsu Healing & Soothing Mask dziedējošo un nomierinošo masku. Padoms ādas kopšanai: uzklājiet dažus pilienus mūsu Buffering Lotion losjona problemātiskajās zonās kā pamatkārtu mūsu Drying Mask sausinošajai maskai, lai nodrošinātu intensīvāku dziedējošu iedarbību. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi