UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

Madara 3 Min Growht Boost Scalp Treatment  (Serums matu augšanas stimulēšanai) Madara 3 Min Growht Boost Scalp Treatment  (Serums matu augšanas stimulēšanai)
Madara

3 Min Growht Boost Scalp Treatment

Serums/matu eļļa
Matu tips: Visiem matu tipiem
Populārs
100 ml 25 € par 100 ml
24,99 €

Produkta apraksts

Madara 3 Min Growht Boost Scalp Treatment

(Serums matu augšanas stimulēšanai)


Stimulējošs serums ar kofeīnu, cinku un gailenes ekstraktu. Gailenes aminoskābes, niacīns [B3] un pantotēnskābe [B5] palīdz uzlabot matu struktūru un veicina kuplāku, spēcīgāku matu augšanu. Madara 3 Min Growht Boost Scalp Treatment palīdz mazināt matu izkrišanu un matu biezuma samazināšanos. Palielina apjomu pie matu saknēm biezāku un kuplāku matu efektam. 

LIETOŠANA


Rūpīgi iemasē sausā galvas ādā pirms matu mazgāšanas. Ļauj iedarboties 3 minūtes. Izskalo, mazgā matus ar šampūnu. Lieto 2–3 reizes nedēļā. Vislabākajam rezultātam lieto kombinācijā ar Madara Grow Volume šampūnu un kondicionieri.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Nezinu, kas te ir par maģiju, bet esmu lietojusi šo tikai kādas 5-6 reizes un mati jau izskatās daudz veselīgāk. Par garumu grūti spriest,bet noteikti labi iedarbojas tieši uz matu spīdumu un spēku. Patīk, ka viegli uzklāt ar garo snīpi un nav jāiznieko produkts.
Katrīna 2021-07-13 11:03
Rakstīt atsauksmi