Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation Lumene Matte Oil-Control Foundation
LUMENE

Matte Oil-Control Foundation

Tonālais krēms
Dāvana Ierobežotā daudzumā
Dāvana! LUMENE trīs miniatūru komplekts

Iegādājoties LUMENE produktus 20 EUR vērtībā un vairāk,

 DĀVANĀ saņem LUMENE Nordic Hydra trīs miniatūru komplektu -

Oil cleanser attīroša eļļa (50 ml),

Night cream nakts krēms (15 ml), Serums (8 ml).

Dāvanas vērtība 21,00 EUR

*Dāvanas nesummējas.

**Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 

01.04.-30.04.2024.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

40%  
Nr. 00 30.00 ml Akcija spēkā:
no 2024-04-01 līdz 2024-04-30
11,39 € 18,99 €*
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
Akcija! 15%* ATLAIDE, PĒRKOT 2 PRODUKTUS. KODS: SPRING2 Tikai e-veikalā 16.04.-17.04.2024. *Atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm ar atzīmi "laba cena" un "e-cena”, dāvanu kartēm, komplektiem un DYSON, HAIR RITUEL BY SISLEY, KÉRASTASE, LA MER, ORIBE, RITUALS, SISLEY, THE SPIRIT OF DUBAI un TOM FORD zīmoliem.
Akcija! 20%* ATLAIDE, PĒRKOT 3 PRODUKTUS. KODS: SPRING3 Tikai e-veikalā 16.04.-17.04.2024. *Atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm ar atzīmi "laba cena" un "e-cena”, dāvanu kartēm, komplektiem un DYSON, HAIR RITUEL BY SISLEY, KÉRASTASE, LA MER, ORIBE, RITUALS, SISLEY, THE SPIRIT OF DUBAI un TOM FORD zīmoliem.

Produkta apraksts

Lumene Matte Oil-Control Foundation

(Tonālais krēms)


Matējošā bāze ādas spīduma novēršanai ir sedzošs šķidrs tonālais krēms, kas nesatur eļļu un nodrošina ādas matējumu visas dienas garumā. Sedzošais, bet vieglais sastāvs, kam pievienots Arktikas vīgriezes ekstrakts ādas funkciju līdzsvarošanai un mitrinošais arktisko avotu ūdens, maigi izlīdzinās uz ādas. Matējošas sastāvdaļas apvienojumā ar ļoti smalkiem pulverveida pigmentiem palīdz saglabāt ādas matējumu un svaigumu visas dienas garumā. Ideāli piemērots taukainai un jaukta tipa ādai. Sākot no sejas vidus, ar pirkstgaliem vai otu nedaudz krēma izpludināt virzienā uz sāniem, lai iegūtu nevainojamu klājumu. Tūbiņa un vāciņš ir izgatavoti no plastmasas un tūbiņa – daļēji pat no pārstrādātas plastmasas. Gan tūbiņa, gan vāciņš ir pārstrādājami, ja pārstrādes punkts to nodrošina, tikai vispirms noņemiet tūbiņas vāciņu. Ievērojiet pašvaldības noteikumus, īpaši par plastmasas atkritumu šķirošanu.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Uz ādas ir ka pusmatēts tonālais un nav noturīgs bet ar jebkuru pieskārienu var noņemt ka arī tonis kad uzklāj , un pēc piecām minūtēm ir uz 7 toņiem tumšāki , ka ar pēc dažam stundām kad tonis ies nost jūsu seja izskatīsies briesmīgi ,jo tas iet nost pleķiem. Ne ļoti ieteiktu vispār šo brendu ,jo tikkai 1 no 5 lietām dzērāja manas ādas tipam kaut arī tā nav ne jutīga ne kas savādāk. Tonālo pat īsti nevar samikset ar citiem jo tā formula pārsit visu un Tu tāpat esi oranžā ka burkāns .
Sabrina (iegādājos) 2024-04-10 20:36
Svetlana 2024-01-17 15:23
Liza 2023-11-25 08:13
Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!