Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo   (Šampūns krāsotiem matiem) Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo   (Šampūns krāsotiem matiem)
Love Beauty And Planet

Muru Muru Butter & Rose Shampoo

Šampūns
Matu tips: Krāsotiem matiem
400 ml 2,50 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo 

(Šampūns krāsotiem matiem)


Love Beauty and Planet ir par mazajiem labajiem darbiem, kas padara Tevi un mūsu planētu skaistāku katru dienu. Katra no mūsu šampūna pudelēm ir veidota no 100% pārstrādātiem materiāliem un ir pārstrādājama. Mūsu šampūnu sastāvā nav parabēnu, silikona, krāsvielu, ftalātu, tie ir draudzīgi pret dzīvniekiem un radīti no dabiski iegūtām sastāvdaļām. Mūsu murumuru sviesta un rožu šampūns, kura sastāvā nav sulfāti, palīdzēs tavai matu krāsai būt spilgtai un veselīgai! Mūsu šampūns ir vegāns, un tā sastāvā ir attīrošas vielas no augu valsts. Tā aromāts bagatināts ar koksriekstu eļļu matiem. Ieskauj savus matus rožlapiņu svaigumā ar šo šampūnu, kas paredzēts krāsotiem matiem.

LIETOŠANA


Izspied to, saputo un izskalo. Darot to, centies ietaupīt ūdeni! Lai iegūtu izcili skaistus matus, izmēģini kādu no mūsu matu kopšanas produktu klāsta. Pēc mazgāšanas lieto Love Beauty and Planet kondicionieri. Starp mazgāšanas reizēm atsvaidzini savus matus ar mūsu Volume and Bounty sauso šampūnu.

 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi