BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei) Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei)Lacoste Pour Femme Timeless (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lacoste

Pour Femme Timeless

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Sandalkoks, Jasmīns, Pačūlija, Roze, Apelsīna ziedi
50 ml 152 € par 100 ml
75,99 €
30 ml 183 € par 100 ml
54,99 €

Produkta apraksts

Lacoste Pour Femme Timeless

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Uz mirkli laiks apstājas. Pie smalkās robežas starp sapni un realitāti laiks ir apturēts uz vienu izšķirošu mirkli, kas šķiet ilgstam mūžību. Pār sapņu pilsētu līst silta gaisma. Ietve ir stāvgrūdām pilna, bet pūļa vidū bezrūpīgi eleganta izceļas sieviete ar slaidu figūru. Viņas ceļu šķērso pārliecināts un šarmants vīrietis. Viņi pamana viens otru, bet neapstājas... Abiem attālinoties, savstarpējā pievilcība neizzūd, bet kļūst neizdzēšama. Savādi, taču viņi atkal un atkal izdzīvo šo mirki, it kā laiks būtu apstājies – viņu skatieni sastopas, pleci saskaras, un viņi nokļūst viens otra varā. Kādu izvēli viņi izdarīs šīs neatvairāmās pievilcības priekšā? Pasmaidīt otram, apburt otru, pavedināt otru vai turpināt iet uz priekšu pretī citādai nākotnei... Šajā mirklī ārpus laika, ko abi varoņi nekad neaizmirsīs, viņu stāsts vēl nav uzrakstīts. Elegantajā, plūdenajā un caurspīdīgajā Lacoste Pour Femme Timeless smaržu pudelītē ir iepildīts mirdzošs un izsmalcināts smaržūdens, kas izceļ nezūdošas sievišķības elementus. Dabiskas elegances piestrāvota, šī variācija ir jutekliskāka un vilinošāka. Smaržu meistars Olivjē Kresps ir apvienojis divus rožu ekstraktus – tie it kā nejauši sastopas un iepazīst viens otru. Viņa ideja bija piešķirt oriģinālajam aromātam jaunu ziedu raksturu, kurā atklātos mandarīna miziņu dzeldīgums. Jasmīna un gardēnijas balto ziedu buķetē plaukst jauna sastāvdaļa – apelsīna ziedu ekstrakts, kas aromātu bagātīgi apvelta gaišām, svaigām un zaļoksnām notīm. Pačūlijas akordi koķetē ar kārdinošo vīraka koka eļļas elpu, pastiprinot sandalkoka juteklisko siltumu, kam ir galvenā loma šajā Lacoste aromātā sievietēm.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Mandarīns
 • Roze
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Gardēnija
 • Jasmīns
Pamata notis

 • Pačūlija
 • Sandalkoks
 • Vīraks

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi