BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser  (Mitrinošs krēms vīrietim) L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser  (Mitrinošs krēms vīrietim) L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser  (Mitrinošs krēms vīrietim)
L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser  (Mitrinošs krēms vīrietim)L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser  (Mitrinošs krēms vīrietim)
L´Oréal Paris

Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 21 € par 100 ml
10,49 €

Produkta apraksts

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Anti-Fatigue Moisturiser

(Mitrinošs krēms vīrietim)


Mitrinošs krēma pret noguruma pazīmēm ar gvarānu un C vitamīnu. Izstrādāts vīriešiem.

• Cīnās pret noguruma pazīmēm
• Bagātināts ar gvarānu un C vitamīnu
• Viegla želejkrēma tekstūra
• Samazina skuvekļa izraisīto kairinājumu

L'Oréal Men Expert Hydra Energetic mitrinošs krēms pret noguruma pazīmēm ir īpaši izstrādāts vīriešiem ar noguruša izskata ādu. Formula ir bagātināta ar gvarānu, kas pazīstama ar savu stimulējošo spēku, un C vitamīnu, lai nodrošinātu enerģijas devu no rīta līdz vakaram. Formula cīnās pret piecām noguruma pazīmēm: bālumu, tumšajiem lokiem, savilktu ādu, tonusa zudumu un ādas raupjumu. Želejkrēma tekstūra ir īpaši viegla, tā nepadara ādu taukainu un lipīgu.

LIETOŠANA


Uzklāj uz attīrītas ādas ar apļveida kustībām. Lieto divas reizes dienā. Var lietot pēc skūšanās, lai novērstu skuvekļa radīto kairinājumu. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi