Isadora 10 Sec High Impact Volume Mascara  (Kuplinošā skropstu tuša)Isadora 10 Sec High Impact Volume Mascara  (Kuplinošā skropstu tuša)Isadora 10 Sec High Impact Volume Mascara  (Kuplinošā skropstu tuša)
IsaDora

10 Sec High Impact Volume Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Dāvana
Dāvana! IsaDora Build-Up Mascara Extra volume

Iegādājoties IsaDora produktus 25 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Build-Up Mascara Extra volume tušas miniatūru.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 06.09.-26.09.2021.

Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

 
Black 9.00 ml
20,99 €

Produkta apraksts

Isadora 10 Sec High Impact Volume Mascara

(Kuplinošā skropstu tuša)


Ilgnoturīga kuplinoša skropstu tuša, kas neizsmērējas. 10 sec High Impact kuplinošā skropstu tuša radīta, lai iegūtu tieši tik vilinošas skropstas, cik vēlies, neieguldot papildu laiku vai pūles. Ūdensnoturīgajam sastāvam, kas neizsmērējas un nenobirst, ir krēmīga tekstūra, lai tušu varētu klāt vairākās kārtās, iegūstot apjomīgas skropstas vien 10 sekunžu laikā. Ergonomiskā birstīte pielāgojas acs dabiskajai formai, satverot un pārklājot katru skropstu no saknēm līdz galiņiem, lai tās būtu maksimāli apjomīgas. Vienā mirklī un bez piepūles skropstas kļūst izteiksmīgākas, biezākas un garākas.

• Lai iegūtu maksimāli apjomīgas skropstas, katrai acij jāvelta tikai 10 sekundes.

• Ūdensnoturīgs sastāvs, kas neizsmērējas un nenobirst.

• Krēmīga, vairākās kārtās klājama elastīga konsistence.

• Ergonomiska birstīte ātrai un vienkāršai apjoma iegūšanai ar vienu kustību.

Sintētisku un dabisku vasku maisījums tušai nodrošina krēmīgu konsistenci, lai palielinātu skropstu apjomu, kā arī tās pārklātu ar elastīgu un plānu krāsas kārtiņu.

LIETOŠANA


Viegli piespiest birstīti pie skropstu saknēm un to kustināt uz priekšu un atpakaļ, virzot līdz skropstu galiem. Atkārtot, lai iegūtu vēl lielāku apjomu. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi