BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Giorgio Armani

Acqua Di Gio Absolu

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Koksne, Pačūlija
125 ml 103 € par 100 ml
129 €
75 ml 135 € par 100 ml
101 €
40 ml 180 € par 100 ml
71,99 €

Produkta apraksts

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu 

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu aromāts, kas akcentē ūdens būtību, tā dziļumu, spēku un nozīmi dabai. Tas ir pasaules uzskats, ko mums dod Giorgio Armani, tā ir pasaule, kurā ūdens un koku alianse noved mūs pie mūžīgās vīrišķības. Mēs redzam vīrieša iemiesojumu, izceļot tā gudrību un apzinīgu jutīgumu, kā arī izpratni par izsmalcinātu greznības eleganci. Pačūlija, ko iegūst Gvatemalā, ir viens no dabas patiesiem dārgakmeņiem - ideāls aromāta akcents. Acqua Di Gio Absolu dizains atspoguļo smaržas noslēpumaino svaigumu, kur izsmalcinātais lukss atbilst dabas simetrijai. Spilgta dzintara krāsā esošais aromāts rada saikni ar koku, siltumu un neizbēgamu dabas pievilinājumu, un tas ir iestrādāts spēcīgā, izturīgā stikla flakonā. AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Augļi
Sirds notis

 • Jūras notis
 • Koksne
Pamata notis

 • Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi