Foreo ISSA™ Hybrid Brush Head Cool Black (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis) Foreo ISSA™ Hybrid Brush Head Cool Black  (Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis) -40%
Foreo

ISSA™ Hybrid Brush Head Cool Black

Zobu kopšanas ierīce
Akcija
1 gab Akcija spēkā:
no 2021-10-25
līdz 2021-11-21
11,99 € 19,99 €

Produkta apraksts

Foreo ISSA™ Hybrid Brush Head Cool Black

(Elektriskās zobu birstes nomaināmais uzgalis)


Birstītes uzgalis ir īpaši izstrādāts kā papildinājums ISSA™ zobu birstei, radīts cilvēkiem, kuri vēlas zobus tīrīt īpaši intensīvi, jo viņu dzīvesveids vai organisma dabiskās īpašības izraisa lielāku aplikuma uzkrāšanos uz zobiem.

ISSA™ Hybrid zobu birstes uzgalis ir izstrādāts, lai izmantotu maigos silikona sariņus smaganu zonai, bet PBT polimēra sariņi ir iestrādāti birstītes uzgaļa iekšējā segmentā, lai nosegtu zobu virsmu. Šis unikālais krusteniskais dizains nodrošina gan smaganu masāžu, gan maigu tīrīšanu, kā arī spēcīgāku tīrīšanu zobiem, — tāpēc šī ir ideālā izvēle, ja uz zobiem uzkrājas vairāk aplikuma. Silikona un PBT polimēra dabiskās īpašības ļauj uzkrāt mazāk baktēriju labākai higiēnai un mutes dobuma veselībai, bet elastīgais dizains palīdz sasniegt katru plaisiņu mutes dobumā.

Ieguvumi:

  • Pietiks lietot divas minūtes katru rītu un vakaru, lai efektīvi notīrītu zobus un noņemtu pigmentēto aplikumu, padarot zobus baltākus.
  • PBT polimēra sariņi nodrošina enerģiskāku tīrīšanu, bet silikona sariņi ir saudzīgi pret smaganām.
  • Nodrošina komfortablu smaganu masāžu, lai palīdzētu novērst smaganu atkāpšanos, radot veselāku mutes dobumu.
  • Mīkstie silikona sariņi izdara augstas intensitātes pulsācijas, tās ir labākas par berzējošo iedarbību, ko veic parastās zobu birstes ar sariņiem, bieži vien bojājot zobu emalju un smaganas.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi