-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

Filogra Scrub & Mask  (Skābekļa līmeni atjaunojoša eksfoliējoša maska) Filogra Scrub & Mask  (Skābekļa līmeni atjaunojoša eksfoliējoša maska)
Filorga

Scrub & Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
55 ml 82 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

Filogra Scrub & Mask

(Skābekļa līmeni atjaunojoša eksfoliējoša maska)


Filogra Scrub & Mask eksfoliējoša maska ar divkāršu iedarbību, kas attīra ādu no atmirušām šūnām un atjauno tās optimālo skabekļa līmeni. 1. solis: skrubis atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām. Maigi iemasēt tīrā ādā: perlīta mikrosfēras maigi attīra ādu no atmirušajām šūnām; embrija apvalka atvēršanas procesu imitējošs enzīms pastiprina eksfoliācijas efektivitāti, nodrošinot pilnīgu svaigas ādas efektu. 2. solis: ādas skābekļa līmeni atjaunojoša pretnovecošanās maska. Pēc eksfoliācijas ļaut produktam iedarboties. Maska mainīs konsistenci, kļūstot par aktīvas iedarbības putām: NCTF® stimulē šūnu reģenerāciju, bet produkta radītie skābekļa burbulīši ļauj nogurušai ādai elpot. Kad burbulīši pazūd, masku noskalot no sejas. Maska nekavējoties savelk poras; ādas virsma kļūst gludāka un svaigāka. Āda atgūst optimālo skābeļa līmeni un veselīgu mirdzumu. 

LIETOŠANA


1. Uzklāt biezu Scrub & Mask slāni uz sausas ādas, neskarot ādu ap acīm. 2. Ar apļveida kustībām maigi iemasēt produktu ādā. Turpināt masāžu vienu minūti. 3. Atstāt masku uz ādas. Produktā sāk veidoties burbulīši; tas norāda, ka putās uzkrājas skābeklis. 4. Kad burbulīši ir izgaisuši (pēc aptuveni 10 minūtēm), noskalot masku ar ūdeni. Scrub & Mask ir piemērots jebkura tipa ādai; produktu var lietot 1–3 reizes nedēļā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi