BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim) -40%
Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim)Dunhill Century   (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Dunhill

Century

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Muskuss, Sandalkoks, Kardamons, Bergamote, Greipfrūts, Vīraks, Neroli
Akcija
135 ml 39 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
52,99 € 89 €
75 ml 93 € par 100 ml
69,99 €

Produkta apraksts

Dunhill Century 

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Dunhill Century moderna versija ikoniskajai, vīrišķīgajai formai, kas raksturo Dunhill neatkārtojamo dizainu, novatoriskumu un uz funkcionalitāti vērsto izpratni par izstrādājumiem – ar mērķi radīt acumirklī atpazīstamu klasiku. Jaunais svaigais dunhill raksturaromāts. Skatījums nākotnē. Apskaidrības mirklis. Saspēle starp formu, caurspīdīgu stiklu, šķidrumu un gaismu. Ieliekto un izliekto formu atspulgi. Atsvaidzinoša bergamote, greipfrūts un mandarīns augšējās notīs. Sandalkoks, sildošs vīraks un aromātiskie neroli ziedi sirds notīs. Izsmalcināts, ar nevainojamu gaumi, elegants. Flakona iedvesmas avots ir 1934. gadā klajā laistais dunhill komplekts ar diviem metamo kauliņu formas flakoniem. Ar šī aromāta flakonu dizainers veido simbolisku tiltu uz dunhill aromātu vēsturi un piedāvā ļoti modernu, taču klasisku formas versiju. Koksnes un garšvielu aromāts. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Mandarīns Greipfrūts  
Bergomote Mandarīns Greipfrūts  

Sirds notis


Neroli Kardemons Vīraks        
Neroli Kardemons Vīraks        

Pamata notis


Sandalkoks Muskuss Kupers    
Sandalkoks Muskuss Kupers    

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi