BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Christian Breton Eye Care Anti Fatigue  (Želeja pret nogurumu ādai ap acīm) Christian Breton Eye Care Anti Fatigue  (Želeja pret nogurumu ādai ap acīm) Christian Breton Eye Care Anti Fatigue  (Želeja pret nogurumu ādai ap acīm) -52%
Christian Breton Eye Care Anti Fatigue  (Želeja pret nogurumu ādai ap acīm)Christian Breton Eye Care Anti Fatigue  (Želeja pret nogurumu ādai ap acīm)
Christian Breton

Eye Care Anti Fatigue

Acu gēls
Akcija
15 ml 133 € par 100 ml
19,99 € 41,45 €

Produkta apraksts

Christian Breton Eye Care Anti Fatigue

(Želeja pret nogurumu ādai ap acīm)


Eye Care samazina noguruma simtomus un sniedz acīm mirdzumu. Želeja atdzīvina un stimulē ādu ap acīm, lai tā labi izskatītos. Šī atvēsinošā, eļļu nesaturošā želeja samazina pietūkumu un tumšos lokus zem acīm, lai radītu mundru izskatu. Eye Care novērš dehidratāciju un smalkās krunciņas. Tā ādu atjauno, jo tā aktivizē tās dabīgo enerģijas avotu, un āda ap acīm kļūst gludāka un mirdzošāka.

Ieguvumi

  • Tūlītēja ādas pacelšana un stresa mazināšana
  • To jau lieto visas stjuartes Francijā!
  • Atjauno ādu, jo tiek aktivizēts ādas dabīgais enerģijas avots.
  • Ātri iesūcas ādā, ilglaicīgi to labvēlīgi ietekmējot.

Aktīvās sastāvdaļas: Malvas ekstrakts, ābolu ekstrakts, jūras zāles un dižskabārža pumpuri, kā arī baltās tējas antioksidants.

LIETOŠANA


"Saldētavas" koncepts ļauj aktīvās sastāvdaļas uzglabāt optimālos apstākļos. Lieto no rītiem, lai atsvaidzinātu un padarītu pievilcīgāku sejas izskatu. Lieto vakaros, lai atvieglotu ādu. Lieto jebkurā dienas laikā, pat virs grima, lai atsvaidzinātu un nomierinātu ādu.

Atsauksmes

Satriecošs krēms! No rītiem bez visādam patčiem liek adai zem acim izskatīties lieliski. Noņem tuskus un izlidzinā adu. Man tas krēms glabājas ledusskapī, tādēļ efekts vēl labāks!
Margarita 2021-01-08 11:34
Rakstīt atsauksmi