BALMAIN PARIS HAIR COUTURE The Signature Set Matu kopšanas komplekts
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
BALMAIN PARIS HAIR COUTURE The Signature Set
(Komplekts)
Sagatavojieties ideālai matu veidošanai, izmantojot Signature Set šajā brīvdienu sezonā.
Šis dāvanu komplekts ir piemērots visiem matu tipiem, nodrošinot ideālu pamatu jebkurai svētku frizūrai. Tajā ir iekļauts ikoniskais Leave-in kondicionieris, Argana mitrinošais eliksīrs un BALMAIN Hair Signature matu smaržas 15 ml. Tas ir ideāls dāvanu komplekts tiem, kas vēlas dzīvīgus, veselīgus matus ar mirdzošu spīdumu.
- Piemērots visiem matu tipiem
- Ideāls pamats jebkurai frizūrai
- Signature Hair smaržas 15ml
Leave-in kondicionieris palīdz novērst samezglojušos matus un sausus matu galus, padarot to par lielisku pirmo veidošanas soli. Šis barojošais aerosols ir paredzēts matiem, kuriem nepieciešama papildu kopšana, nezaudējot apjomu.
Uzlabojiet savu frizūru ar Argan Moisturizing Elixir. Šis produkts ir bagāts ar vitamīniem, īpaši E vitamīnu, un tam ir nepārspējams unikāla dabisko eļļu, minerālvielu un taukskābju kombinācija. Argana eļļa palīdz cīnīties ar sprogošanos un piešķir matiem brīnišķīgu spīdumu.
Pabeidziet savu tēlu ar BALMAIN Hair Signature Hair smaržām, kas liks jūsu matiem smaržot visas dienas garumā.
Lietošana
Uzklājiet Leave-in kondicionieri mitros vai sausos matos. Izmantojiet dažus pilienus Argan Moisturizing Elixir, lai nodrošinātu papildu barošanu un spīdumu matu galiem. Pabeidziet savu izskatu, iesmidzinot matos Signature Hair matu smaržas.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
LEAVE-IN CONDITIONER 200ML AQUA, GLYCERIN, ARGANIA SPINOSA KERNEL EXTRACT, SILK AMINO ACIDS, PANTHENOL, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM COCOYL AMINO ACIDS, POTASSIUM DIMETHICONE PEG-7 PANTHENYL PHOSPHATE, AMODIMETHICONE, C11-15 PARETH-7, C12-16 PARETH-9, TRIDECETH-12, BUTYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYSORBATE 20, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, CITRIC ACID. ARGAN MOISTURIZING ELIXIR 100ML CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, ARGANIA SPINOZA KERNEL OIL, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, SILK AMINO ACIDS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PERFUME. SIGNATURE HAIR PERFUME 15ML ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, SILK AMINO ACIDS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BENZOIC ACID, LIMONENE.
Derīgs pēc atvēršanas: 12M
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Balmain Hair
Blaak 516, 3011 TA Rotterdam, Netherlands
info@balmainhair.com