Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Miracle Hair Oil  (Eļļa sausiem un bojātiem matiem) Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Miracle Hair Oil  (Eļļa sausiem un bojātiem matiem)
Andrew Barton

S.O.S. Hair Repair Miracle Hair Oil

Serums/matu eļļa
Matu tips: Sausiem matiem, Bojātiem matiem
Dāvana
Dāvana! Estée Lauder

Tikai šodien, laika posmā no 12:00 līdz 23:59 iepērkoties E-VEIKALĀ par 50 EUR un vairāk, DĀVANĀ saņem Estee Lauder kosmētikas maciņu un produktu miniatūras! 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā tikai 14.08.2020. *** TIKAI E-VEIKALĀ

50 ml 20 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Miracle Hair Oil

(Eļļa sausiem un bojātiem matiem)


Andrew Barton S.O.S. Hair Repair Miracle Hair Oil matu glābējs! ŠĪ jaunā eļļa  ir ideāli piemērota sausiem un bojātiem matiem. Saudzējošā formula, kuras sastāvā ir īpaši izvēlētas izejvielas un PROtech spīduma komplekss*,  ne tikai liks Jūsu matiem izskatīties dzīviem un barotiem, bet arī atjaunos pašus trauslākos matus, kā arī pasargās tos no turpmākas lūšanas. Eļļa piešķirs Jūsu matiem nevainojamu spīdumu, jo tā sastāvā ir argana eļļa un šī sviests. *PROtech spīduma komplekss ir unikāla proteīnu formula, kuras sastāvā ir vitamīns E, kas pastiprina matu vitalitāti. Bagātināta ar soju proteīnu matu barošanai un aizsardzībai.

LIETOŠANA


Lietot produktu mitros matos. Iepiliniet nelielu daudzumu eļļas uz rokas delnas un iemasējiet eļļu matos, koncentrējoties uz matu galiem. Veidojiet matus pēc ierastā stila. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi