Anastasia Beverly Hills

Brow Powder

Uzacu ēnas
Jaunums Dāvana
Dāvana! Anastasia Beverly Hills

Pērkot divus Anastasia Beverly Hills produktus, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.05.-07.06.2020. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Blonde 1.00 gab.
29,49 €

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Powder Duo

(Uzacu pūderis)


Divu toņu kompaktais uzacu pūderis, ar kura palīdzību panāksiet ombré uzacu krāsu, vienlaikus uzacīm piešķirot dabisku tekstūru. To var klāt vairākās kārtās, palielinot krāsojuma intensitāti, lai ar vienu produktu varat iegūt daudzveidīgu rezultātu – sākot no dabiska izskata uzacīm, līdz dramatiskiem, tumši tonētiem uzacu lokiem. Uzacu pūderis jums palīdzēs panākt ombre krāsojumu uzacīm vai ļaus sajaukt toņus kopā, lai iegūtu ideālo uzacu nokrāsu.

Katrā komplektā ir divi toņi, ar kuru palīdzību varēsiet individuāli pielāgot jūsu uzacu krāsu, tos var izmantot, lai veidotu uzacīm nevainojamu ombré krāsojumu.

Uzacu pūdera “Brow Powder Duo” sastāvā ir koncentrēts pigments. Krāsojuma intensitāti var palielināt, klājot kārtās, kuras var labi sapludināt.

Vienmērīgā, samtainā tekstūra labi saistās ar ādu.

Rūpīgi izvēlētais toņu klāsts ir veidots tā, lai atbilstu jūsu matu krāsai.

Komplektā spogulītis grima pielabošanai dienas gaitā.

LIETOŠANA


Lai iegūtu dabisku ombré uzacu krāsojumu, uzacu priekšdaļu iekrāsojiet uzacu pūdera gaišākajā tonī. Pēc tam ar tumšākā toņa pūderi iekrāsojiet uzaci no izliekuma līdz galam.

Vislabāko rezultātu sasniegsiet, uzacu pūderi “Brow Powder Duo” klājot un sapludinot ar otiņu “Brush 7B”.

Lai uzacu pūderi saistās pie ādas, sagatavojiet uzacis ar vienu kārtu “Anastasia Beverly Hills” praimeri uzacīm “Brow Primer”.

Lai triepieni būtu smalki kā matiņi, vispirms otiņu “Brush 7B” piesūciniet ar praimeri “Brow Primer” un nosmailiniet otiņas šķiedras gludā, asā leņķī. Pēc tam iemērciet otiņu uzacu pūderī “Brow Powder Duo” un klājiet pūderi uz uzacīm, veidojot precīzus, mikroskopiski smalkus triepienus.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi