Anastasia Beverly Hills

Brow Definer

Uzacu zīmulis
Jaunums Dāvana
Dāvana! Anastasia Beverly Hills

Pērkot divus Anastasia Beverly Hills produktus, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 18.05.-07.06.2020. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Blonde 0.20 g
29,49 €

Produkta apraksts

ANASTASIA BEVERLY HILLS Brow Definer

(Uzacu zīmulis)


Uzacu zīmulis “Brow Definer” ir izvirzāms uzacu zīmulis ar trīsstūrainu serdeni uzacu izcelšanai, iezīmēšanai un piepildīšana. Uzacu zīmulim ir trīs dažāda izmēra šķautnes, kas ideāli nodrošina daudzveidīgu izmantošanu, un mīksta, rūpīgi izstrādāta birstīte, ar kuru var nevainojami sapludināt krāsojumu, lai iegūtu dabīga izskata uzacis. Iegūstiet matiņiem līdzīgas svītriņas, ēnojumu, kontūras, piepildiet un izceliet uzacis ar vienu daudzfunkcionālu rīku uzacīm.

Sastāvā ir nevainojams vaska un pigmenta līdzsvars, kas ļauj nevainojami uzklāt un ērti sapludināt krāsojumu (neatstājot tukšumus).

Trīsstūra forma ir ideāla izmantošanai dažādiem mērķiem, nodrošinot daudzveidīgu pielietojumu.

Mīkstā, pielāgotā birstīte ir speciāli izstrādāta krāsas iepludināšanai starp uzacu matiņiem, ļaujot iegūt dabisku izskatu.

LIETOŠANA


Lai varētu pēc iespējas labāk kontrolēt uzacu zīmuli, izvirziet mazliet serdītes (2–3 milimetrus) – tādējādi uzklāšanas laikā neizbīdīsies pārāk daudz produkta.

Izmantojot uzacu zīmuli “Brow Definer”, sāciet ar uzacu formas iezīmēšanu. Uzķemmējiet matiņus uz augšu ar birstīti. Pēc tam, izmantojot zīmuļa serdītes plakano pusi, apvelciet uzacs apakšējo kontūru no izliekuma līdz galam. Pēc tam saķemmējiet matiņus uz leju un ar plakano pusi ievelciet uzacs augšējo kontūru no izliekuma līdz galam. Saķemmējiet matiņus vietā un aizpildiet uzaci no izliekuma līdz galam ar serdītes vidējo pusi. Tad iezīmējiet uzacu priekšējo daļu, veidojot matiņiem līdzīgas svītriņas ar smalko galiņu. Sākot no uzacs priekšējās daļas pamatnes, piespiediet galiņu uz leju un velciet uz augšu matiņu augšanas virzienā. Šo uzacu iezīmēšanas paņēmienu izmantojiet zonās, kur ir tukšumi. Visu vienmērīgi sapludiniet.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi