E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Shampoo  (Šampūns krāsotiem matiem) Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Shampoo  (Šampūns krāsotiem matiem)
Alterna

Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Shampoo

Šampūns
Matu tips: Krāsotiem matiem
Dāvana
250 ml 18 € par 100 ml
43,99 €

Produkta apraksts

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Shampoo

(Šampūns krāsotiem matiem)


Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Shampoo matu krāsu aizsargājošs šampūns krāsotiem matiem. Maigs, sulfātus nesaturošs šampūns, kas aizsargā no UV starojuma kaitīgās ietekmes un palīdz aizkavēt matu krāsas izbalēšanu. Atjauno ķīmiski apstrādātu matu mitruma līdzsvaru. Piemērots visiem, kam krāsoti mati un kas vēlas aizsargāt matu krāsu no izbalēšanas. Mitrina matus un palīdz aizkavēt matu krāsas izbalēšanu. Aizsargā matu krāsu no izbalēšanas arī mazgāšanas laikā, nogludina matu virsmu, padarot matus ievērojami mirdzošākus un matu krāsu spilgtāku. Pamatsastāvdaļas: aveņu lapu eļļa un saulespuķu sēklu eļļa, dabiski antioksidanti, kas satur A, C un E vitamīnus, kā arī omega-3 taukskābes, kas aizsargā matu krāsu. Kaviāra ekstrakts, kas satur aminoskābes un omega-3 taukskābes, kas palīdz nogludināt matu virsmu un nodrošina spīdumu.

LIETOŠANA


Ieklāt šampūnu mitros matos, masējot saputot un rūpīgi izskalot. Turpināt ar Caviar Color Hold kondicionieri.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi