Alexandre J Les Collector Altesse Mysore   (Parfimērijas ūdens) Alexandre J Les Collector Altesse Mysore   (Parfimērijas ūdens)
Alexandre J Les Collector Altesse Mysore   (Parfimērijas ūdens)Alexandre J Les Collector Altesse Mysore   (Parfimērijas ūdens)
Alexandre J

Altesse Mysore

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Pipari, Jasmīns, Pačūlija, Ciedrs, Roze
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Alexandre J Les Collector Altesse Mysore 

(Parfimērijas ūdens)


Aromāts Alexandre J Les Collector Altesse Mysore aiznes mūs uz bagātajiem Austrumiem, kur valda garšvielu un ziedu pasaule. Jutekliskā simfonija, kuras vadmotīvs ir jasmīns, Bulgārijas roze un safrāns, atklāj tā radītāja mūzas. Alexandre.J iedvesmojās no tirgus ar smaržīgiem ziediem, košām krāsām un saules tveices. Sajūtu rituāls. Garšvielas, rozā pipargraudi un elemi, iededz maigu un juteklisku liesmu. Uz to gaišā fona roze un jasmīns savijas sievišķīgās sirds notīs kā purpurkrāsas zīds. Dziļā un tumsnējā koksne un balzami izceļ aromāta izskaņu, noapaļojot to līdzīgi šipram. Augšējās notis: rozā pipargraudi, elemi, ambroksāns. Sirds notis: plūme, Bulgārijas roze, jasmīns. Pamata notis: Virdžīnijas ciedrs, benzoīns, pačūlija, vaniļa, baltais muskuss, ambra koksne.  Pudelīte veidota mirdzošās krāsās un rotāta ar zelta pārklājuma medaljonu. Ādas kārbiņa kā rotaslietām.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Rozā pipari Elemi Ambroksāns  
Rozā pipari Elemi Ambroksāns  

Sirds notis


Jasmīns Roze Plūme        
Jasmīns Roze Plūme        

Pamata notis


Ciedrs Benzoīns Pačūlija Muskuss Vaniļa
Ciedrs Benzoīns Pačūlija Muskuss Vanilīns

 

    Sveķi  
    Sveķi  Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi