BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei) Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei)Abercrombie & Fitch Authentic Night Women  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Abercrombie & Fitch

Authentic Night Women

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Sandalkoks, Pipari, Jasmīns, Pačūlija, Ciedrs
100 ml 70 € par 100 ml
69,99 €
50 ml 100 € par 100 ml
49,99 €
30 ml 120 € par 100 ml
35,99 €

Produkta apraksts

Abercrombie & Fitch Authentic Night Women

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Ņujorka, Ņujorkas štats (2020. gada jūlijs) – Iedvesmojoties no tik populārās aromātu kolekcijas Authentic, zīmols Abercrombie & Fitch piedāvā divus jaunus aromātus vīriešiem un sievietēm – Authentic Night. Authentic Night turpina stāstu par īstiem, nesamākslotiem un nepilnīgi pilnīgiem draugiem, kuri turas kopā kā ģimene. Nebaidoties dzīvot pilnu krūti, viņi zina, ka dzīve notiek šeit un tagad. Authentic Night iemieso draugu kopīgi pavadīto brīžu spēku. Aromāts Authentic Night radīts sievietei, kura mīl savas dzīves patiesos, nesamākslotos un negaidītos mirkļus pavadīt ar draugiem. Viņa brīvi pauž savu personību “bez filtra” un ir rotaļīgi vai nepiespiesti eleganta. “Aromāts Authentic Night sievietēm sasaucas ar īstena autentiskuma tematu, un tas ir veids, kā iemiesot zīmola A&F īstās vērtības,” stāsta parfimērs Franks Felkls (Frank Voelkl). Smaržu kategorija: koksnes-ziedu-augļu. Zīmolam Abercrombie & Fitch ekskluzīvi radītās aromāta Authentic Night pudelītes ir izgatavotas no smagnēja stikla. Abām pudelītēm ir magnētisks metāla korķītis, un tās grezno ar rokām piestiprināta mākslīgās zamšādas etiķete ar neapstrādātām malām un klasisko A&F logotipu metāliskā apdarē. Unikālā tekstūru saspēle sasaucas ar zīmola prasmīgi darinātajiem nepiespiestā stila izstrādājumiem.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Āboli
  • Rozā pipari
  • Upenes
Sirds notis

  • Jasmīns sambuka
  • Magnolija
  • Tuberoze
Pamata notis

  • Ciedrs
  • Pačūlija
  • Sandalkoks

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi