ANTONIO AXU

Grezns, inovatīvs, bezkompromisa. Maksimāls WOW koeficients. Antonio Axu – viens no labākajiem Zviedrijas frizieriem piedāvā ekskluzīvu matu kopšanu un veidošanu.

Produkti ir izstrādāti, lai piešķirtu īsta salona sajūtu jūsu vannas istabā ar produktiem, kas sniedz vajadzīgo rezultātu uzturot matu krāsojumu, atvieglojot un pieškirot matiem vajadzīgo veidojumu. Galu galā atjaunojot tos un piešķirot tik ļoti nepieciešamo veselīgu matu izskatu maksimāli efektīvi, ko var sasniegt tikai profesionālā matu kopšanā.

Mazliet par ANTONIO AXU.

Profesionalitāte ir viņa ierocis.

Antonio Axu, kurš ir pazīstams ar savu beznosacījumu mīlestību pret profesiju un maniakāla perfekcionisma pieskārienu, īsā laikā ir kļuvis par vienu no Zviedrijas pikantākajiem frizieriem. Iespējams, tieši nepielūdzamā griba kļūt par labāko ir viņu raksturojusi gan kā cilvēku, gan profesionāli savā jomā.

“Mani virza milzīga aizraušanās ar šo profesiju” - saka Antonio Axu.

No Parīzes līdz Losandželosai, sadarbojoties ar nozares labākajiem profesionāļiem, piemēram, Aleksandru Zouari un Džuzepe Franko, guvis panākumus un godalgas gan Zviedrijā, gan starptautiskā mērogā. Viņš kļuva par divkārtēju Ziemeļvalstu čempionu.

Pēc gadiem, kas bija pavadīti Zviedrijas galma frizieros, viņš jutās pietiekami izaudzis savā profesionālismā, lai turpinātu darbu Parīzē ar labākajiem savā jomā.

Nu jau sava Hair Couture konceptsalona īpašnieka un friziera viens no lielākajiem soļiem ir laist klajā pašam savu matu kopšanas līniju, kuras pamatā ir viņa paša pieredze, radošums un profesionalitāte.

Uzsvars tiek likts uz inovatīviem produktiem.

Mērķis, protams, ir viens: būt labākajam savā sniegumā.

Visi ANTONIO AXU produkti

Filtri

Produkta tips

Spec. piedāvājums

MATU TIPS

KAM

ĪPAŠĪBAS

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!