ZAĻI

 

 

ILGTSPĒJĪGAIS SKAISTUMS nozīmē izvēlēties produktus ar sev piemērotām sastāvdaļām, kas palīdz justies un izskatīties vislabāk. Tas, ko mēs darām, rada nospiedumus uz planētas. Izvēlies kādus nospiedumus vēlies atstāt Tu!

 

 

Uzzini vairāk mūsu blogā

Clean Beauty — kas tas ir?

Civilizētā pasaule ir sasniegusi jaunu pakāpi attieksmē pret sevi un dabu, dodot priekšroku dzīvesveidam, kas neved pretī iznīcībai.

Mēs esam kļuvuši prasīgāki gan pārtikas, gan sadzīves ķīmijas, gan kosmētikas izvēlē, izvairoties no sastāvdaļām, kas varētu kaitēt dabai, videi, mūsu veselībai un skaistumam. Šīs pārmaiņas ir radījusi atbildības sajūta par mūsu planētas, savu un bērnu nākotni. Mēs kļūstam arvien zinošāki par iespējamiem kairinājumiem, ko izraisa toksisku sastāvdaļu, smaržvielu un konservantu klātbūtne kosmētikā, mēs uzmanīgāk lasām etiķetes un mērķtiecīgāk izvēlamies uzticamus produktus. Rūpes par savu veselību, labsajūtu un attīrīšanos ir kļuvusi par modīgu dzīvesveidu.

Vairāk blogā

30 veidi, kā saudzēt planētu

Redzot faktus un skaitļus par klimata pārmaiņām nepārtraukti virmojam ziņās, ir skaidrs, ka rūpes par planētu un vides aizsardzība mums visiem kļūst par arvien lielāku prioritāti. Varbūt ne visiem mums ir tāda ietekme kā Grētai Tūnbergai (Greta Thunberg) vai Deividam Atenboro (David Attenborough), lai rosinātu plašas, globālas pārmaiņas, tomēr ikdienā daudz ko varam darīt, lai mazinātu mūsu negatīvo ietekmi uz planētu.

Varam doties uz darbu ar velosipēdu, lai mazinātu automobiļu radītās emisijas, stādīt kokus, lai uzlabotu gaisa kvalitāti, vai kļūt radošāki, gatavojot vakariņas, tādējādi mazinot atkritumos izmestās pārtikas apjomu, ‒ nelielas darbības var radīt lielas pārmaiņas.

Esat gatavi sākt? Iepazīstieties ar mūsu TOP 30 ieteikumiem, kā katru dienu kļūt videi draudzīgākiem.

Vairāk blogā

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!