SHISEIDO - Sejas kopšana
(74)
-20%no 19€SHISEIDOVital Perfection LiftDefine Radiance Night ConcentrateSerums sejaiŠobrīd nav40 ml (2,75 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOUltimune Power Infusing Eye ConcentateSerums acu zonai77,99 €15 ml (5,20 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOWaso Shikulime Mega Hydrating Moisturizer (Refill)Īpaši mitrinošs krēms (refils)39,99 €50 ml (0,80 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOWaso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask (Refill)Nakts skaistuma maska (refils)41,99 €50 ml (0,84 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOBio-Performance Skin Filler (Refill)Pretnovecošanas serums ar fillera efektu (refils)250 €1 gab.
-20%no 19€SHISEIDOEssential Energy Hydrating Day Cream SPF 20 RefillDienas sejas krēms refils63,99 €50 ml (1,28 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOEssential Energy Hydrating Day Cream SPF 20Dienas sejas krēms75,99 €50 ml (1,52 € / 1 ml)










