Visi SHISEIDO produkti
(142)
-20%no 19€SHISEIDOWaso Color Control Oil-Free MoisturizerĀdas toni uzlabojošs mitrinošs līdzeklis bez eļļasŠobrīd nav50 ml (0,92 € / 1 ml)
-20%no 19€SHISEIDOWaso Shikulime Mega Hydrating MoisturizerIntensīvi mitrinošs krēms45,99 €50 ml (0,92 € / 1 ml)

SHISEIDOSynchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder FoundationIlgstošas noturības pūderis66,99 €1 gab.
-20%no 19€SHISEIDOMen Energizing Moisturizer Extra Light FluidVieglas tekstūras mitrinošs fluīds69,99 €100 ml (0,70 € / 1 ml)













