BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete) -30%
Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Honey Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Honey Palette

Acu ēnas
Akcija
1 gab Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
39,89 € 56,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Honey Palette

(Acu ēnu palete)


To vēlas visi! Iepazīsti mūsu jaunāko Naked saimes papildinājumu,  Naked Honey acu ēnu paleti – tik lipīgi saldu, kā daba iecerējusi! Neatvairāms retro glamūra un zelta mirdzuma apvienojums padara to par gada pieprasītāko paleti. Ļaujies šai paletei un 12 ekskluzīviem toņiem - tie ir lieliski piemēroti, lai radītu visdažādākos tēlus - no spilgtiem vai saulainiem, līdz bīstami vilinošiem. Visas stropa nokrāsas. Mirdzi ar 12 pilnīgi jauniem, neitrāliem zeltainajiem toņiem, kas ietver klasisku zeltu, siltu dzintaru un bagātīgas šokolādes brūnā nokrāsas. Izvēlies mūsu neatvairāmo toni Amber (tam piemīt īstena dzintara mirdzums), izveido perfektu dūmakaino acu ēnojumu ar Sting (silti brūnu matēto) vai arī tver vilinošo Honey (intensīvi zelta metālisko), lai radītu grimu, jau atkal aktuālo 70. gadu stilā. Ir tik viegli tikt pie lieliska izskata - sākot no matēta dienas grima, līdz tveicīgi metāliskam tēlam, jo Naked Honey acu ēnu paleti papildina vegāniska un cruelty-free divpusējā ota. Viens otas gals ir paredzēts izpludināšanai, tas ir īss un blīvs, lai uzklātu ēnu gar skropstu apakšējo līniju vai izpludinātu to. Otram otas galam ir konusveida forma, kas ir lieliski piemērota plakstiņa locījuma līnijas ieēnošanai un toņu sajaukšanai. Būs grūti atrast citu paleti, kas ir tik salda un mīļa. 

Atsauksmes

zylopezrodne 2020-10-26 20:24
Rakstīt atsauksmi