The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane  (100% augu izcelsmes skvalāns) The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane  (100% augu izcelsmes skvalāns) The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane  (100% augu izcelsmes skvalāns)
The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane  (100% augu izcelsmes skvalāns)The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane  (100% augu izcelsmes skvalāns)
The Ordinary

100% Plant-Derived Hemi-Squalane

Barojoša eļļa
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai, Sausai ādai
30 ml 12 € par 100 ml
3,49 €

Produkta apraksts

The Ordinary 100% Plant-Derived Hemi-Squalane

(100% augu izcelsmes skvalāns)


Visas eļļas piedāvā savstarpēji papildinošus ieguvumus, tostarp mitrināšanu, antioksidantu aizsardzību un ādas izlīdzināšanu, bet katrai piemīt konkrētas labvēlīgās īpašības dažādiem risinājumiem. Lieliski nekomedogēnisks mīkstinošs līdzeklis, kas mitrina ādas virsmu un lietojams katru dienu, lai samazinātu mitruma zudumu ādā. Skvalāna molekulārais svars ir samazināts uz pusi, tāpēc tas daudz labāk klājas, ir daudz vieglāks un rada sausuma sajūtu pēc uzklāšanas. Var lietot matos, lai samazinātu matu pūkošanos un padarītu tos vieglāk veidojamus. Lielisks sausai vai kombinētai ādai, bet piemērots arī taukainai ādai. Uzklājiet dažus pilienus visai sejas ādai pēc nepieciešamības. 

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi