BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme) Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme) Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme) Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme)
Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme)Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme)Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise  (Matu ķemme)
Tangle Teezer

EasyDryGo Shocking Cerise

Ķemme
Jaunums Dāvana
Dāvana! Biotherm paraudziņš - Tavs 3 paraudziņš dāvanā

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv no 12.05. līdz 14.05., DĀVANĀ saņem Biotherm paraudziņu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 12.05.-14.05.2021.

1 gab
Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise

(Matu ķemme)


Tangle Teezer EasyDryGo Shocking Cerise šī matu suka ar īpašajām atverēm ir mūsu jaunākais un aizraujošākais produkts, kas nodrošina ātru un ērtu matu žāvēšanu ar fēnu. Patentētā saru tehnoloģija un unikālā forma ļauj ātri izžāvēt matus, nodrošinot dabisku apjomu un gludumu. Matu sukas sari un atveres darbojas kombinācijā un ļauj iegūt sakārtotus un taisnus matus pēc jūsu ieskatiem un vēlmēm. Nav nekādas īpašas instrukcijas – matu suka gluži vienkārši pielāgojas jūsu izmantošanas stilam.  

LIETOŠANA


Inovatīvā saru forma atvieglo žāvēšanu ar fēnu, jo elastīgie un stingrie sari izdarīs visu jūsu vietā. Turiet fēnu drošā attālumā no sukas, lai iegūtu lielisku rezultātu, kā arī pasargātu matus no karstuma. Nav piemērota matu atšķetināšanai.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi