Pirkumiem no 19,99 EUR DĀVANĀ EISENBERG skropstu tušas miniatūra (1 ml). Svinam starptautisko skropstu dienu! | Tikai Douglas.lv 19.02.2020.

Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms) Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms) Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms) Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms)
Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms)Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel  (Skropstu augšanas veicinošs krēms)
Talika

Lipocils Eyelash Treatment Gel

Skropstu serums
Dāvana
Dāvana! EISENBERG skropstu tušas miniatūra

Trešdien, 19.02., iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ vienu no EISENBERG skropstu tušu miniatūrām: kuplinošo "Le Maquillage The Black Mascara" (1 ml) VAI atliecošo "Le Maquillage The Graphic Mascara" (1 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 19.02. ***Dāvanas veidu nav iespējams izvēlēties.

10 ml 350 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-02-06
līdz 2020-02-29
34,99 €
4.2 ml Akcija spēkā:
no 2020-02-06
līdz 2020-02-29
24,99 €

Produkta apraksts

Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel

(Skropstu augšanas veicinošs krēms)


Sapnis par dabīgi garām skropstām bez dekoratīvās kosmētikas un mākslīgas pagarināšanas tagad ir piepildāms! 1994. gadā Talika Research pētījumu grupa radīja Lipocils – uzlabotu autentiskā 1948. gada skropstu krēma Eyelash Conditioning Cream versiju ar maksimālu iedarbību un ērtu lietošanu. Oriģinālās formulas augu ekstrakti iekapsulēti īpašās liposomās, kas uzlabo aktīvo vielu iedarbību. Serums uzklājams ar otiņu, kas pārklāj skropstas no saknēm līdz pat galiņiem. Rezultāts: skropstas aug vēl ātrāk un vēl skaistākas! Pēc 28 dienām tās kļuvušas par 2,5 mm garākas (vidēji +1.4 mm). Skropstas ir ne tikai garākas, bet arī izturīgākas un skaistākas. Vairāk nekā 20 gadu vārds Lipocils ir bijis sinonīms apburošām skropstām. Sastāvā ietilpst īpašais augu komplekss Talika Mythical Botanical Complex (burvjulazda, ābols, nātre, zirgkastaņa un asinszāle): veicina skropstu augšanu. 97% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu. Nesatur parabēnus. Dermatoloģiski pārbaudīts.

LIETOŠANA


Uzklājiet no rītiem un vakaros kā 28 dienu kursu. Atkārtojiet ik pēc trim mēnešiem. Uzklājiet ar otiņu no saknēm līdz skropstu galiņiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi