Pirkumiem no 19,99 EUR DĀVANĀ EISENBERG skropstu tušas miniatūra (1 ml). Svinam starptautisko skropstu dienu! | Tikai Douglas.lv 19.02.2020.

Talika Lipocils Expert  (Skropstu serums) Talika Lipocils Expert  (Skropstu serums)
Talika

Lipocils Expert

Skropstu serums
Dāvana
Dāvana! EISENBERG skropstu tušas miniatūra

Trešdien, 19.02., iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19,99 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ vienu no EISENBERG skropstu tušu miniatūrām: kuplinošo "Le Maquillage The Black Mascara" (1 ml) VAI atliecošo "Le Maquillage The Graphic Mascara" (1 ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 19.02. ***Dāvanas veidu nav iespējams izvēlēties.

10 ml 450 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-02-06
līdz 2020-02-29
44,99 €

Produkta apraksts

Talika Lipocils Expert

(Skropstu serums)


Kura sieviete nesapņo par tumšām, garām un skaisti atliektām skropstām? Lipocils Expert ir unikāls serums, kas ne tikai veicina skropstu augšanu, bet arī skaisti atliec skropstas un pastiprina dabīgo pigmentāciju. Serums bagātīgi satur īpašo augu kompleksu Talika Mythical Botanical Complex, kas jau vairāk nekā 70 gadu palīdz sievietēm veicināt skropstu augšanu, kā arī peptīdus, kas aizkavē novecošanos, raibās nātres ekstraktu, kas veicina dabīgā pigmenta veidošanos, un zīda proteīnus, kas atliec skropstas. Atjaunojošais kurss veicina skropstu augšanu: skropstas kļūst par 36% garākas (vidēji +2,1 mm), pigmentācija kļūst dabīgi tumšāka (par 50%), skropstas tiek skaisti atliektas. Jūsu sapnis par skaistām skropstām ir piepildījies! Nesatur parabēnus. Dermatoloģiski pārbaudīts.

LIETOŠANA


Uzklājiet no rītiem un vakaros kā 28 dienu kursu. Atkārtojiet ik pēc trim mēnešiem. Uzklājiet ar mīksto aplikatoru uz skropstu pamatnes, tad izlīdziniet no skropstu saknēm līdz galiņiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi