BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Talika Lash Conditioning Cleanser  (Kosmētikas noņēmējs acīm) Talika Lash Conditioning Cleanser  (Kosmētikas noņēmējs acīm)
Talika

Lash Conditioning Cleanser

Acu kosmētikas noņēmējs
120 ml 22 € par 100 ml
25,99 €

Produkta apraksts

Talika Lash Conditioning Cleanser

(Kosmētikas noņēmējs acīm)


Šis netaukainais dekoratīvās kosmētikas noņēmējs, ko Talika Research pētījumu grupa radījusi jau 1999. gadā, rūpīgi noņem kosmētikas pēdas ap acīm: skropstu tušu, acu ēnas, acu un uzacu zīmuļus, tumšo loku konsīlerus un citus produktus… tostarp arī ūdensnoturīgo kosmētiku. Sastāvā esošais rudzupuķu ūdens un zīda proteīni nomierina ādu, vienlaikus to aizsargā un spēcina skropstas un uzacis. Vienreiz izmēģiniet, un jūs to lietosiet vienmēr! Sastāvā ietilpst - rudzupuķu ūdens un zīda proteīni nomierina ādu, dabīgas attīrošās vielas. 98% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu. Dermatoloģiski pārbaudīts.

LIETOŠANA


Uzlejiet mazliet produkta uz vates. Uzklājiet uz aizvērtām acīm, vairākas reizes novelciet vati uz leju, līdz visa kosmētika noņemta. Ja nepieciešams, atkārtojiet vēlreiz ar nākamo vati. Nav jānoskalo.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi