BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm) Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm) Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm) Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm) Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm)
Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm)Talika Eyebrow Lipocils Ink  (Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm)
Talika

Eyebrow Lipocils Ink

Uzacu ēnas

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Deep Brown 2.50 ml
25,99 €

Produkta apraksts

Talika Eyebrow Lipocils Ink

(Kopjošs un tonējošs balzams uzacīm)


Pēc 20 gadu ilgiem pētījumiem un sieviešu vajadzību uzklausīšanas Talika komanda radījusi Liposourcils Ink – neaizstājamu kopjoša balzama un dekoratīvās kosmētikas duetu jūsu uzacīm, kas:

• Ietonē un akcentē uzacis pāris sekundēs
• Divu nedēļu laikā padara tās biezākas, veicinot dabīgā pigmenta veidošanos
Liposourcils Ink pieejams ērtā, viegli lietojamā zīmulī. Īpaši noturīgs tonis, kas neizsmērējas līdz pat vakaram. 100% sieviešu, kuras to izmēģinājušas, pēc 14 dienām ir apmierinātas ar rezultātu! 95% ievēro, ka uzacis kļuvušas skaistākas un biezākas, 92% - pilnīgākas, 89% - spēcīgākas un 90% uzskata, ka tās kļuvušas mirdzošākas. Palutiniet arī savas uzacis! Nesatur parabēnus. Dermatoloģiski pārbaudīts.

LIETOŠANA


Uzklājiet no rītiem kā 28 dienu kursu. Pēc laika atkārtojiet. Izvēlieties toni, kas ir mazliet gaišāks par jūsu uzacu dabīgo krāsu, lai  tās ietonētu, nepadarot “smagnējas”.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi