STENDERS Wild, Wild Northern Gift Set  (Dāvanu komplekts “Ziemeļnieka gars”)STENDERS Wild, Wild Northern Gift Set  (Dāvanu komplekts “Ziemeļnieka gars”)
STENDERS

Wild, Wild Northern Gift Set

Komplekts
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Visiem ādas tipiem
Komplekts Akcija spēkā:
no 2022-08-01
līdz 2022-08-28
16,79 € 20,99 €*
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

STENDERS Wild, Wild Northern Gift Set

(Dāvanu komplekts “Ziemeļnieka gars”)


Tu lieliski spēj parūpēties par citiem, bet neaizmirsti parūpēties arī par sevi. Šī ir iespēja palutināt sevi ar spēcinošu ikdienas rituālu, apveltītu ar ziemeļnieciskās dabas dzīvīgo enerģiju. Dušas putas palīdzēs uzmundrināt tavu ķermeni un prātu, apņemot ar meža svaigo aromātu. Dabai draudzīgais cietais šampūns, ko uzglabā alumīnija trauciņā, spēcinās matus. Sajūti ziemeļniecisko dabu sevī un uz savas ādas!

Dušas putas “Meža elpa” 200ml Baudi dzīvības un enerģijas piesātināto meža elpu un dabas tuvumu savā vannas istabā! Tikai viena ūdens lāse liks želejai pārtapt samtainās putās, kas uz tavas ādas radīs īsta brīnuma sajūtu. Piparmētru un kadiķogu ēteriskās eļļas kopā ar taurīnu padarīs možāku prātu un ķermeni, bet baltās lupīnas proteīni maigi mīkstinās ādu.

Cietais šampūns Spēcinošais zaļais 50g Lieliski mitrinātiem un spēcīgiem matiem. Dabīgās eļļas sniedz matiem tik vajadzīgo enerģiju – olīveļļa un avokado eļļa bagātina matus ar antioksidantiem, savukārt kaņepju sēklu eļļa dod neaizvietojamās taukskābes. Matu cirtas tiek saudzīgi piesātinātas ar dabisku spīdumu, un mati tiek aizsargāti no bojājumiem. Ideāls ceļošanai, un ir dabai draudzīgs – bez pievienota ūdens, bez konservantiem, bez plastmasas iepakojuma, un arī pietiek ilgākam laikam nekā ierastie šampūni. Kad mati dziļi attīrīti ar šo šampūnu, tiem patiks palutināšana ar kādu no mūsu cietajiem kondicionieriem.

Uzglabāšanas trauciņš

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi