STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream  (Mitrinošs acu krēms) STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream  (Mitrinošs acu krēms) STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream  (Mitrinošs acu krēms)
STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream  (Mitrinošs acu krēms)STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream  (Mitrinošs acu krēms)
STENDERS

Wild Rose Moisturising Eye Cream

Acu krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
15 g 153 € par 100 g
22,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream

(Mitrinošs acu krēms)


STENDERS Wild Rose Moisturising Eye Cream mitrinošs līdzeklis ādai ap acīm, bagātināts ar kopjošām izejvielām, kas acumirklī mitrina un izlīdzina tik jutīgo ādu ap tavām acīm un palīdz mazināt tumšos lokus. Bagātināts ar savvaļas rožu ekstraktu, lai mitrinātu un mīkstinātu ādu. Dziļi mitrinošā makadāmijas riekstu eļļa un hidrolizētais kolagēns gādās par daudz iedarbīgāku mitrināšanu, padarot ādu gludu un elastīgu.

LIETOŠANA


Pavisam viegli ar pirkstu galiem uzklāj krēmu uz attīrītas ādas ap acīm no rīta un vakarā. Lai neizstaipītu ādu, krēmu šajā zonā ieteicams uzklāt ar pliķējošām nevis glaudošām kustībām, pavisam viegli piespiežot. Acu krēmu uzklāj virzienā no ārējā kaktiņa uz iekšējo zem acīm un no iekšējā kaktiņa uz ārējo virs acīm. Pilnvērtīgam ādas kopšanas rituālam izvēlies piemērotus līdzdekļus sejas ādas mitrināšanai kā dienas laikā, tā vakarā pirms skaistuma miega.

Ražots Korejā sadarbībā ar STENDERS.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi