STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum  (Intensīvi mitrinošs serums sejai) STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum  (Intensīvi mitrinošs serums sejai) STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum  (Intensīvi mitrinošs serums sejai)
STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum  (Intensīvi mitrinošs serums sejai)STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum  (Intensīvi mitrinošs serums sejai)
STENDERS

Wild Rose Intense Moisture Serum

Serums/koncentrāts sejai
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
30 ml 83 € par 100 ml
24,99 €

Produkta apraksts

STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum

(Intensīvi mitrinošs serums sejai)


STENDERS Wild Rose Intense Moisture Serum ādas izskatu uzlabojošs līdzeklis, kas sniedz ilgstošu un dziļu mitrināšanu, aizsargājot, uzmundrinot un padarot tavu ādu starojošu. Serums veido uz tavas ādas mitrumu aizsargājošu kārtiņu, tā pasargājot ādu no vides un laikapstākļu ietekmes. Bagātināts ar savvaļas rožu ekstraktu, serums intensīvi mitrinās un mīkstinās ādu. Vērtīgā limnantes sēklu eļļa bagātinās ādu ar antioksidantiem, uzmundrinot nogurušu ādu un palīdzot tai atjaunoties. Hidrolizētais kolagēns nodrošinās dziļu un ilgstošu mitrināšanu.

LIETOŠANA


Ar pirktu galiem uzklāj serumu uz attīrītas sejas un dekoltē ādas. Pēc tam uzklāj sejas krēmu. Laiku pa laikam izvēlies mūsu Mitrinošo sejas masku tūlītējam ādas mirdzumam, lai sniegtu tūlītēju dziļu mitrināšanu un padarītu sejas ādu perfekti gludu un starojošu.

Ražots Korejā sadarbībā ar STENDERS.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/