Douglas.lv 6. dzimšanas dienas AFTERPARTY! Izdevīgas atlaides un skaistas dāvanas līdz nedēļas beigām! | 10.08.-16.08.2020.

STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!") STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!") STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!") STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!")
STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!")STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!")STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky  (Dušas kubiņš "Priekā!")
STENDERS

Wash Cube Happy Go Lucky

Dušas kubiņš
Dāvana
Dāvana! STENDERS

Iegādājoties STENDERS produktus 30 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ kokvilnas maisiņu. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 12.08.-31.08.2020. ***Tikai e-veikalā 

1 gab
2,30 €

Produkta apraksts

STENDERS Wash Cube Happy Go Lucky

(Dušas kubiņš "Priekā!")


Šis dušas kubiņš ar liegu ziedu smaržu pat steidzīgu dušu pārvērtīs tīksmīgā spa rituālā. Tas maigi attīra ādu un uzlabo garastāvokli, palīdzot tikt galā ar stresu, nomierināt prātu un līdzsvarot emocijas. Dušas kubiņa sastāvā ir īlangīlanga, melisas un piparmētru ēteriskās eļļas – ar to pat saspringtākajā dienas grafikā vari rast mirkli aromterapijai. Turklāt tas aizskalos arī raizes par kaitējumu dabai, jo nav iepakots plastmasā, nesatur šķīdinātājus, un tā patīkamās mitrinošās putas veido bioloģiski noārdāmi aļģu biopolimēri un augu eļļas polimēri. Lai vēl jaudīgāk tonizētu un mitrinātu ādu, tas ir bagātināts ar kivi, avokado, kafijas pupiņu, rabarberu un fizāļu ekstraktu. Ļauj saldajiem aromātiem pakavēties uz ādas un saglabāt dzīvesprieku, kad dušas rituāls jau aiz muguras!

LIETOŠANA


Viegli samitrini kubiņu zem tekoša ūdens, līdz parādās maigas putas. Nelielu daudzumu putu ar masējošām kustībām uzklāj uz ādas un tad noskalo ar siltu ūdeni.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/afterparty